Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurza mnie to,że zamawiam pizze i za nią płacę np za rodzinną 50cm która kosztuje przykładowo 40zł to dostaję pizze 40cm która kosztuje 30zł...Nie chodzi o to,że mniej zjemy tylko o to jak się oszukuje ludzi w biały dzień.Ich to nie obchodzi,że człowiek musi zapieprzać przez tą godzine na te 10zł!!I to się zdarza w niejednym lokalu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W sobotę wracając ze Szwajcarii, w połowie drogi Megi uległa awarii. Jako że miałem ze sobą narzędzia, zdjąłem pokrywę zaworów (wszystko wskazywało na awarię w tym miejscu). Okazało się, że wałek z dźwigienkami zaworów został wyrwany z głowicy (śruby go trzymające zostały wyrwane razem z gwintami). Laweta do Polski (300 km), 1500 zł w plecy. Do Polski dotarliśmy w nocy, zero szans na mechanika + koszt hotelu. Niestety, po kalkulacji kosztów, Megi została sprzedana na miejscu za śmieszne pieniądze (300 zł) panu od lawety (wiedział, że nie mamy wyjścia). Aktualnie Megi już nie posiadam.

Dodatkowo, wszyscy się na nas wypieli (nie mieliśmy jak wrócić z rzeczami do domu - Megi była wypchana pod sam dach), jedynie szwagier się zaoferował, że nas przywiezie. Nieładnie się Megi z nami rozstała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połamana antena i tylna wycieraczka... brak słów,ale ktoś nie wiedział,że na parkingu jest monitoring i już wiem,że były to 2 osoby i jak mi łamali wycieraczkę i antenkę to się wystraszyły samochodu który wjeżdżał na parking i uciekły,pewnie myśleli,że to policja hehe.Takie kozaki,a co do czego to im pała mięknie.

Hehe, tak jest najczęściej. Jak daleko to psiarnia, ale jak już policja podjedzie to gacie momentalnie pełne.

 

Ja przedwczoraj zaliczyłem z kolei wkręta w oponie :) Naprawa 3 dychy, niby niewiele, ale wolałbym to mimo wszystko wlać chociażby do baku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, tak jest najczęściej. Jak daleko to psiarnia, ale jak już policja podjedzie to gacie momentalnie pełne.

 

Ja przedwczoraj zaliczyłem z kolei wkręta w oponie :) Naprawa 3 dychy, niby niewiele, ale wolałbym to mimo wszystko wlać chociażby do baku.

Najlepsze jest to,że to nie jechała policja tylko jakieś starsze małżeństwo;) A wandalami okazali się gówniarze po 16lat.Znam ich z widzenia i wiem gdzie mieszkają,ich rodzice nie byli bardzo zadowoleni jak im zaniosłem rachunek za naprawe,może nie wielki,ale czegoś to ich nauczy ...

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj na trasie liczącej 100km na odcinku 10-15 km uniknąłem 2 razy zderzenia z sarnami.Za pierwszym razem 4 szybko przebiegły,ale było baaardzo blisko. Za drugim razem przebiegły dwie,prawie wylądowałem na drzewie po przeciwnej stronie,ale cudem zdążyłem wyhamować,jakby coś jechało z nadprzeciwka to by mnie tu teraz nie było.Szczęście w nieszczęściu,że jechałem sam i 70km/h...Musiałem się zatrzymać i ochłonąć.

Edytowane przez damian_opole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pytanie czy wyjąc śrubę z opony czy lepiej go nie ruszać?

A jak chcesz z tym jeździć? Jedź do jakiegoś gumiarza, napraw oponę.

PS

Wkurzył mnie gość, który co parę minut bulgotał na CB (chyba pasażer najwidoczniej wcięty bo mu się język plątał) jak jechać, który dodatkowo miał pretensję, że nikt mu nie odpowiada. :)

Edytowane przez P_r_z_e_m_o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!