Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

mnie wq.. wia notoryczne olewanie przez kierowców znaków. Np. na bazarku przy ul. Wąwozowej na Kabatach w Wwie gdzie mieszkam ludzie stale wjeżdżają na parking łamiąc znak zakaz wjazdu wszelkich pojazdów. Swoją drogą można tam wjechać ale od strony ul. Stryjeńskich czyli z 2giej strony. Na moje uwagi typu: jak pan myśli kogo dotyczy ten znak kierowcy czy mnie pieszego reagują w 100% agresją i wulgaryzmami. Dlatego jestem za zwiększeniem wysokości mandatów za każde przewinienie i oczywiście egzekwowanie. Jak jeden baran z drugim zapłaci za to 2 tysiaki to następnym razem zastanowi się czy warto. BTW zazwyczaj są to osoby w wypasionych drogich brykach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wkrzyło mnie kilka sytuacji. Napastliwe sprzedawczynie/pilnujące/pomocnice czy jak tam je nazwać. Chodzi o sklep CCC. Co wejde do jakiegoś sklepu CCC(cena czyni cuda ma się rozumieć hehehhe) to jest akcja w postaci "w czym mogę pomóc" a potem pilnuje mnie taka jak złodzieja. Ba, nie tylko mnie ale większość oglądajacych. Rozumiem pomoc, ale branie ludzi w krzyżowy podgląd z każdej strony to już przesada, zwłaszcza że są bramki. Dlatego w CCC chyba nic nie kupiłem bo odchodzi ochota :) Prawdopodobnie mają taki nakaz z góry. Idiotyczne. Podobnie jak ciągłe dzień dobry w marketach, sklepach. W ciagu kilkunastu minut przechodzę dajmy na to kilka razy przez kase w danym markecie. Powtarzane dzień dobry to absurdalny wymysł jakiegoś wariata od marketingu. My się męczymy i panie tam pracujące. Ona musi mówić bo boi się kontroli jakiegoś szczeniaka zarabijacego grube tysiące.

Kolejna sytuacja to jadę sobie, przejechał policjant. Dał gazu i jazda na ciągłej, pod górkę i grubo powyżej 50 na godzinę. Człowiek zaczyna żałować, że nie ma kamerki w aucie :)

Edytowane przez fredi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredi nie tylko w CCC tak jest. U mnie w Eko na osiedlu to dopiero można się poczuć jak złodziej.Wchodzisz do sklepu i od razu ochroniarz,dziadek po 60 bierze cie na celownik i pilnuje jakbyś miał wynieść pół sklepu.A spróbuj wsadzić rękę w kieszeń to już pewne,że będziesz trzepany.Ja już miałem taką sytuacje,po tej akcji zawsze go denerwuje i chodzę po całym sklepie bez celu i się kręce między regałami i podnosze mu ciśnienie jak on mi.Ja rozumiem,że to ich praca pilnować żeby nie było kradzieży w sklepie,ale bez przesady chodzić za kimś przez całe zakupy i robić z każdego złodzieja!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochroniarz bez licencji nie może Ci nic zrobić. Nie może Cię chwycić, skuć, przeszukać. To może jedynie zrobić policja wezwana na miejsce. Więc nawet nie musisz się zatrzymywać, jak Cię będzie wołać.

Przerabiałem to kilkukrotnie, raz nawet wzywali policję, ponieważ facet mnie chwycił i prawie rękę wykręcił. Kazałem wezwać policję a gdy odmówił, wezwałem kierownika sklepu, on wezwał policję i faceta więcej w sklepie nie widziałem. Narobiłem dymu, ale nie toleruję czegoś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może Cię chwycić, skuć, przeszukać.

I w tym momencie pojawia się jeszcze inny aspekt. Jeśli pracownica zasługuje na takie chwytanie to wielu może być zachwyconych ;) ;)

No cóż, punkt widzenia bywa różny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megan 2... Pękła szpilka mocująca osłonę termiczną kolektora wydechowego wpadła ona do katalizatora i mam bardzo ciekawe efekty dźwiękowe...

Przy wymianie szczęk okazało się że prawy cylinderek cieknie i kolejne wydatki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idiotyzmy na drogach( myślę o tych na górze a nie pracownikach bo dla nich to tylko kolejna praca) Jak można sypać tłuczeń na asfalty. To zbrodnia na autach :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę pękła mi szyba czołowa prawie cała na pół. Będę wymieniał z autocasco.

A tak miałem fajnie - wszystkie oryginalne szyby z rocznika produkcji samochodu (mój egzemplarz jest faktycznie bezwypadkowy i bezkolizyjny). Teraz jak będę sprzedawał to już widzę wymyślanie jaki to musiał być dzwon, że wymieniona szyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roboty drogowe :?: Pojechałem sobie na skróty co by w korku nie stać, a na skrócie jak na złość zwężenie i zrywanie asfaltu. Ma się szczęście.

 

Up. To porób zdjęcia i tyle. Nie powinno być problemu jakby przyszły kupujący się o to sapał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś amator cudzej własności próbował mi odkręcić koła. Dzięki śrubom zabezpieczającym na szczęście nie zdołał, choć dekle pokrzywił i felgi porysował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!