Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie Nowy nabytek : Renault Megane 1.6 16v kombi :) niby trochę okazja, wiedziałem że poprzedni właściciel sam nawet żarówki nie potrafił wymienić , ale myślałem że przy odrobinie trudu i pracy autko będzie szczęśliwie egzystować w mojej rodzinie...

Fakt jest taki że tej pracy coraz więcej a o trudzie nie wspomnę ;/

Z jedną usterką sobie poradzę to pojawia się następna, że o garażowych patentach na naprawy po "taniości" nie wspomnę...hehe hajs się powoli kończy ale jeszcze mam trochę optymizmu wobec tego auta :bash: PEACE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza to,że jako jak na razie jedyny sprawny kierowca w domu muszę jechać w moim bratem specjalnie pod Warszawe na ściągnięcie kilku szwów w okolicach ucha,a najlepsze jest to,że naprzeciwko mojego domu jest oddział Medincus ten co w Kajetanach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda. Sorry, ale taki mamy klimat. Czyli użeranie się z zamrożonymi szybami w aucie. Prawie 30 minut się z tym bawiłem, ale ostatecznie zwyciężyłem. Ogólnie karoseria fajnie wygląda w takiej lodowej zbroi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa którą zwyklę przejeżdżam w 3,5h zajeła mi 6h przez wczorajsze warunki pogodowe, trzeba się było cofać i szukać innej drogi przez tiry, które nie mogły podjechać i stały w poprzek drogi, ciemno, marznący deszcz, tyle aut jeszcze nie widziałem po rowach, gość na obwodnicy w kielcach leciał bokiem po przeciwnej stronie drogi (chyba skończył na barierkach) a służby drogowe widziałem tyko w Zawierciu, do tego na koniec jeszcze zarobiłem fotke na 200 albo 300zł a odwołać się nie bardzo bo od itd a nie od strażniów wiejskich (chociaż i oni zyskali prawo do robienia fotek)

Edytowane przez Rxe.Megane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męczyłem z skrobaniem...jednej szyby bocznej i tak z 30 min. i udało mi się tylko połowę ale było w miarę widać lusterka boczne i czy ktoś jedzie. I tak przód nie był bo było założona osłona, od kierowcy bardzo łatwo, od pasażera udało mi tylko w połowie. A resztę szyb olałem. I po robocie podjechałem na podziemny parkin w centrum handlowe. Pochodziłem po sklepie i po powrocie rozpuścił w połowie lodu.

 

Wkurzyło mnie to, że od pon do teraz jechali na drodze expresowej ledwo 50 km/h zamiast 110 km/h. Najgorzej to auta tylnonapędowe i przez nich spóźniłem się do roboty.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista refundacyjna leków, jak pamiętam przy pierwszym dziecku (2008) mleko sojowe ISOMIL 2 kosztowało na receptę ok 7,5 zł. A teraz nie dość, że musisz mieć papier od dermatologa,że dziecko ma skazę białkową (bo inaczej rodzinny zniżki dać nie może) to już od 1 stycznia mleko kosztuje 15 zł za puszkę.

 

No i zajmowali się jakimiś homo nie wiadomo, a o pedofilu mordercy to zapomnieli, że wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamarznięta klapa z tyłu. Przyświeciło słońce i lód spłynął, ale... w przycisku została woda i znowu złapało. Nawet nie próbuje. Korzystam z bagażnika przez tylne siedzenie :unsure: Jeszcze siłowniki tylnej klapy. Drugi rok z rzędu, zima i to samo. Leci na łeb. Latem bez problemu. Chyba czas na wymiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie dzisiaj wkurzyło?! Rano mi nie odpaliła Megi,aku się rozładowało,pojechałem ojca Thalią do pracy,chcąc wziąć prysznic po pracy nie ma wody,pękła rura,co najmniej do jutra bez wody i nie będzie dzisiaj przesyłki z alledrogo,która była zamówiona tydzień temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima. Gdybym mieszkał w górach to proszę bardzo, sorry, taki mamy klimat :-D Jestem zwierzem, kŧóry nie lubi ostrej zimy(każdy ma inny poziom ostrości), gorącego lata, chłodnych i deszczowych dni. Moja temperatura to około 20 stopni na plusie, najlepiej bez deszczu. Wszystko co idzie mocno w dół albo w górę odpada. Ok, OK nie jest tak źle. Czasem fajnie wytopić się latem czy wymrozić kości.....

 

Dodano: 31 sty 2014 - 22:57

Ostatnio lód na aucie. Jak padał marznący deszcz zamarzło co mogło i za diabła nie chce zejść w niektórych miejscach.. Czekam na odwilż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!