Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Pani w urzędzie skarbowym, której wydawało się, że to ja jestem dla niej a nie ona dla mnie, krótka wizyta u naczelnika i pani zrozumiała, że jest utrzymywana z moich podatków <zolta>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wszystko na nie w ostatnim czasie. Awaria dmuchawy w aucie, podgrzewacza wody w domu(na szczęście godzinę temu zamontowaliśmy inny i testujemy), ciągła walka z blokowaniem się drukarki. Tyle fatalnych awarii w jednym czasie to nie pamiętam. A zapomniałem...w święta zaczęło cieknąć z prawie nowego czajnika elektrycznego.

Edytowane przez fredi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwester na Polsacie z niby królowa Marylą. Jakby nie chmura balonów podnoszącą i utrzymującą jej dupę w pionie, to by na klęczkach spiewała..... DNO.....

thumb_hosting_zdjec_1388584486__przechwytywaniem.jpg

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Gojgien, nic lepszego nie mógłbym powiedzieć :) Sylwek w mediach to ciągłe podskoki i proszenie o sms(czytaj kase) Jakiś czas temu przełączyłem na TVS i koncert. Zależy czy ktoś lubi tego rodzaju muze, ale przynajmniej jest co posłuchać i przy czym się bawić. Reszta to nieporozumienie. Pozdro na 2014 rok. I niech będzie mniej usterek w naszych sprzętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rxe.Megane, dokładnie. Takie sytuacje są na porządku dziennym i to wkurza najbardziej. Kilka dni temu były podobne przypadki, ostatnio "tzw chuda kobitka" w Wawie i słynne przejście podziemne.......... Nie jestem za rosyjskimi łagrami czy chińskim systemem kar, ale.....czas zaczerpnąć z takich rozwiązań. Zasłanianie się unijnymi bajeczkami, że nie można to bzdura. Wszystko można, ale trzeba to fachowo przeprowadzić. Powinno być tak jak w stanach(choć i tam zdarza się że sprawca unika kary) czyli jedno zabójstwo i jedna kara. Potem sumowanie i delikwent ma do odbycia kilkadziesiąt lat, które najczęściej musi spożytkować na odpracowanie swych win. I jeszcze jedno. Gdy wsiadamy z pijakiem to powinniśmy za to ponosić odpowiedzialność.

Polskie więzienia to parodia. Mój kolega z podstawówki siedział za złodziejstwo. Wyobraźcie sobie, że dla niego to coś wielkiego, chwali się że siedział, jest swego rodzaju bohaterem dla pewnej grupy osób........ Co się dziwić jak siedział niecałe 2 lata a wygląda kwitnąco.Żarcia na max, TV, przemycane prochy i przepustki. Jak wyszedł to pierwsze co zrobił, to "nawalał się" pod okolicznymi lokalami bo taki wypoczęty.

Edytowane przez fredi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I powiedz co by to dało zapewnie wsiadł by do samochodu i bez nich .

 

A wnerwia mnie brak samochodu od 3 tygodni przez co na drugi koniec miasta jadę komunikacją miejską . Z rana jest całkiem spoko 40 min busem i jestem w pracy w drugą stronę jest gorzej bo jadę 1,5 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towarzystwo było tak samo (~~), w takiej sytutacji zabiera się kluczyki i tyle, mam to w dupie czy się obrazi, czy będzie sie bawił w gołote, jak jest chociaż troche rozgarnięty to na drugi dzień do niego dotrze (ale skoro ktoś w takiej sytuacji bierze pod uwagę możliwośc jechania autem to raczej rozgarniety nie jest) nie wiem jak można się obracać w takim towarzystwie, abstynentem nie jest, też sobie lubie wypić ze szwagrem sporawe ilości i zazwyczaj kończy się nad ranem, ale nie ma takiej siły, żeby ktokolwiek wsiadł do auta. To, że ktoś jeździ autem (~~) to nie jest żaden kozak tylko zwykła (~~). Jak ktoś nie umie pić to niech chla mleko

 

 

Na forum wysławiamy się w sposób kulturalny - przeczytaj to co napiszesz zanim klikniesz wyślij

Trzymamy się tematu , komentarze nie są wskazane

Edytowane przez Tomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wspominam co mnie wkurza to szybkość z jaką upływa czas. Sam się śmieje, że chyba na świecie są coraz szybsze zegarki. Nadchodzą święta, wolne dni i już po świętach.......a potem czerwiec, mrugniesz okiem i znowu grudzień. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!