Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurzyłem się że tłumik urwał się i podczas jazdy były istry. Więc dostał odholowany do ASO. Ale w fiacie Stilo :applause: I problem jest że brak zamienników:/

 

 

 

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

 

5.7 - logika wypowiedzi

 

Edytowane przez Tomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzył mnie materiał w TVP2(Magazyn expresu reporterów) Pokazano jak działa policja w Legnicy, Jaworze i okolicach. Jakieś dziuple, handel lewymi autami. To jeszcze nic. Najlepsze, że prokuratura jest powolna, oni nadal na służbie.......Człowiek za byle gó...o musi się tłumaczyć a tu proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Też to oglądałem.Celem działania tych policjantów było rozpracowanie przestępczości zorganizowanej.A tak dziennikarze zepsuli wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, Tekmie miał info. Jak to dobrzy policaje to OK Jednak...nagrania były dość ciekawe. Jeśli tzw policjant namawiał potencjalnego klienta, którym był dziennikarz, do łamania prawa jesteśmy w innej sytuacji. Zobaczymy czy się wyjaśni. W mediach różnie się pisze, mówi a różnie potem jest :)

Co do wkurzeń to sprawa Trynkiewicza i reszty seryjnych morderców. Najgorsza jest reakcja władz. Jeśli koleś wyjdzie to wg premiera "będą chronić Trynkiewicza przed tym, aby nic mu się nie stało ze strony ludzi" Ponoć szykuje się ekipa na morderce. Ciekawe stanowisko.....

Przypominam, że zwyrodnialec dostał czterokrotną karę śmierci. Pech chciał, że przyszła amnestia i jakiś mądrala zrobił z tego 25 lat. Tłumaczenie "wojujących o prawa człowieka" jest absurdalne. Zacznijmy od tego, że człowiek ustanawia prawa i je zmienia. Gdyby nie zmiana to Trynkiewicz byłby wspomnieniem a tak jest problem. Trzeba było tak zmienić prawo, aby dostał powiedzmy dożywocie albo 4 razy po 25. Ustawodawcy poszli na łatwizne nie precyzując przepisów. Dopełnieniem niemocy państwa jest skandaliczna opieszałość we wprowadzaniu ustawy przytrzymujacej takie przypadki w odosobnieniu. Osoby "płaczące na losem Trynkiewicza" nie mają w sobie nawet odrobiny empatii, jakby żyły na innej planecie. Takie to czasy.

Edytowane przez fredi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedź premiera na temat alkomatów. I jeszcze jego nieznajomość wyposażenia auta w obowiązkowe rzeczy typu gaśnica , trójkąt. Powiedział że obowiązkowym wyposażeniem samochodu w Polsce jest apteczka. Tylko że apteczka jest wyposażeniem zalecanym do osobówek. Obowiązkowa jest tylko do taksówkarzy i samochodów przystosowanych do przewozu ludzi. Także kierowca autobusu musi ją posiadać.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedający na allegro http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=12795241 mnie wkurzył(delikatne określenie) u którego żona dokonała zakupów . Towar przyszedł uszkodzony i na nic się zdał mail reklamacyjny, rozmowa telefoniczna podczas której pracownik na mnie nakrzyczał mimo że ja nie podnosiłem na niego głosu, nie obrażałem go ani firmy, nie zastraszałem go a tylko chciałem wyegzekwować wymianę uszkodzonego towaru(elementu). W momencie kiedy pracownik mnie obrażał, zastraszał policją, sądem za wyłudzanie i tego już nie wytrzymałem i odłożyłem słuchawkę. Po 15 min oddzwonił do mnie sam szef firmy i poinformował że rozmowa była nagrywana i że poda mnie do sądu za: zastraszanie (???? nie wiem w którym momencie??) za próbę wyłudzenia towaru. Dawno nie widziałem takiego bezczelnego (nie wiem nawet jak to nazwać) zachowania.

Więc będę miał sprawę w sądzie w Suwałkach. Zwiedzę te okolice bo jeszcze mnie tam nie było(czy pokrywają koszty wyjazdu i dnia wolnego ;)

Szef zaproponował mi jedynie to samo co pracownik, złamanie przepisów i wymianę. Ja na mój koszt mam wysłać uszkodzone elementy(duże gabaryty więc kosztowna paczka) i on mi odeślą nowe nie uszkodzone oczywiście na mój koszt.

Wydaje mi się że towar był uszkodzony już przed wysyłką ale pomijać to to paczka była zapakowana prowizorycznie. Jedyna moją / żony wina to że nie sprawdziliśmy od razu stanu paczki przy odbiorze ale mnie nie był w domu a żona nie była sama tego sprawdzić no i kurierzy nie czekają 15 min aż się sprawdzi zawartość i trzeba najpierw podpisać odbiór a potem dopiero sprawdzać. Towar też nosi ślady poprawek lakierniczych jakimś korektorem reasumując dostałem badziew za 300zł ;) :) <piwko> :unsure: ;) ;) ;)

 

 

W temacie alkomatów to ostatnio testowaliśmy taki w pracy i okazało się że byłem najbardziej pijany :) bo wskazało mi że mam w wydychanym powietrzu 0,5promila a koledzy 0,2 :) Oczywiście wszyscy byliśmy trzeźwi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś menda przykolegowała się wczoraj do moich kołpaków :) poszły wszystkie 4. To już drugi raz, trzy lata temu ktoś mi buchnął 2 szt.

Zostawiłem auto na 15 min. na parkingu podziemnym w "pewnym" centrum handlowym, jak wróciłem było już po wszystkim, że też ktoś się łaszczy na czteroletnie nie najlepiej już wyglądające, ale mimo wszytko "oryginalne" kołpaki. :bash:

"Zielony B4" nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!