Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupuje w Auchanie i nie mam problemu z terminami przydatności do skonsumowania, swego czasu robiłem tam zakupy mięsa paczkowanego, również nie było problemu ze świeżością. Co do Biedro mało mam z nią styczności.

A w temacie, wkurza mnie szybko mijający weekend ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury w mediach, że mamy taki straszny wiatr, katastrofę stulecia i inne tego typu opowieści. Jakby ktoś nie widział dużego wiatru. Wiatr jak wiatr. W ciągu roku takich wiatrów jest więcej, ale czego się nie robi dla oglądalności i tworzenia tematów zastępczych.

Więcej szkód powoduje typowo zimowa pogoda czyli ciężki śnieg, oblodzone linie energetyczne w połączeniu z niskimi temperaturami. Osobiście pamiętam zimy, gdzie śnieg zasypywał ulice i domy a wiele dróg było nieprzejezdnych przez kilka, kilkanaście dni. Dziś spadnie kilka centymetrów śniegu i miasta sparaliżowane........

Aktualnie nie mam w domu prądu z jednej fazy, wcześniej nie było żadnej, ale bez przesady.

Edytowane przez fredi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzył mnie( a wręcz wk...ił) dyrektor Baran innej placówki na której byłem gościnnie na inwenturze aby pomóc pracownikom tego sklepu. Tonem i trybem rozkazującym kazał zostać nam dłużej bo jego podopieczni dali du..y i nie przygotowali właściwie sklepu do inwentury. Oznajmił nam że na delegacji jest naszym przełożonym i rozkazuje nam zostać dłużej, oświadczył to nam jak i naszemu kierownikowi. Na nic się zdały tłumaczenie że mamy daleko do domów i że mamy dzieciaki które musimy wypuścić zawieź do szkół i przedszkoli ona każe a mu sługi mamy słuchać jego rozkazów i że może nam kazać zostać do 12h. Tekst "powiedziałem i koniec tematu". ;) :( :( :( Ale zemsta jest słodka, piszę do Wojewódzkiej Inspekcji Handlu że w sklepie są sprzedawane artykuły przeterminowane (6miesiecy), art chemiczne bez opisu w języku Polskim (bardzo nieprzyjemne w kontakcie ze skóra) oraz do Inspekcji Pracy że pracownicy zostali zmuszenie do złamania art. dotyczącego 11 godzin wolnego pomiędzy końcem a początkiem pracy. :mrgreen:

Edytowane przez sebcio76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( Z pisaniem się nie trudź, "inspekcje" muszą poinformować o kontroli, co wg, mnie jest głupie. Napisz do przełożonego tego dyrektora z drobna sugestią, że zaniedbania są spowodowane głównie złym zarządzaniem przez kierownictwo marketu.

Przy okazji możesz napisać, że zastanawiasz się czy nie zgłosić zaistniałem sprawy do PIP na postępowanie pana XX z art. xyz. A tak w ogóle to masz wrażenie że Pan XX zastosował wobec Ciebie mobbing. Gwarantuj że pan XX dostanie ostro w d...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to masz wrażenie że Pan XX zastosował wobec Ciebie mobbing. Gwarantuj że pan XX dostanie ostro w d...

Nie w tej firmie:(.

Była akcja na śląsku bodaj w Czestochowie i zmieniono pracowników a władza ta sama i do tego jest nagradzana za maxymalne efektywne wykorzystanie siły roboczej (czytaj pracownika). Co do przeterminowanych to albo inspekcja albo audyt wewnętrzny- tego się mogą bać. Co do złamania kodeksu pracy to pracownicy tamtego sklepu byli obecni na inwenturze co najmniej od 19 do 7 rano i mają przyjść do pracy na 16 tego samego dnia . Brak słów ale mnie osobiście nie dotyczy.

Edytowane przez sebcio76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiepsko pracowali. U mnie pierwsza tura inwentury trwała w sklepie od godziny 22 do 6 rano. Bo jeszcze nie byliśmy wprawieni. Następne tury spisu już poszły gładko od 22 do 2,3 w nocy. A policzyć cały towar na sklepie jest sztuką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.epoznan.pl/news-news-45639-Szkolne_obiady_beda_drozsze_Szkoly_beda_naliczac_VAT_wynajmujacym_sale

Obiady u syna w szkole i tak są drogie bo kosztują 12zł a w małej biednej gminie pod Poznaniem koszt obiadu(2 dań) to 5zł bo gmina dopłaca :) .

Zamknąć Spalić Zdelegalizować -->taki rząd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ostatnio wkurzaja fora <zolta> i mądrości ludzi że to się nie opłaca czy tamto...a nie pomyślą że nieraz to pasja i nieważne czy silnik to 1.4 czy 2.0...jak ktoś chce modzić to co ma to po co mu pisać "zmień silnik".

Do tego dochodzą mądrości ludzi którzy są "naj" i wszystko wiedzą, a często wiedzą to co przeczytają niepoparte praktyką.

Wkurza mnie też że na forach pojawiają się nowi ludzie tylko po to by zapytać i zniknąć, nie udzielją się, przez co hasło "organizujemy spota" jest coraz rzadsze, a jak już sie pojawi to i tak wielka kupa wychodzi bo pojawja się ( o ile spot się odbywa) kila osób.

 

Nie odnosze się do konkretnego forum, żeby nie było :mrgreen: Ale przyznaje że wszędzie jest podobnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!