Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Elektryka umarła :((


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy koledzy - mam problem - wczoraj wpadł mi pedał sprzęgła w podłogę (megane II - 1,9 dci 2004) zdiagnozowałem to i naprawiłem o tyle, że uszczelniłem układ hydrauliczny, który się rozpiął, problem mam z odpowietrzeniem, ale to jest pryszcz. Próbowałem odpalić na biegu żeby dojechać w ustronne miejsce i wszystko zgasło - działa tylko centralny i awaryjne. Przypuszczam że to może być bezpiecznik odpowiadający za zasilanie przy akumulatorze, który się najzwyczajniej spalił - proszę o opinie, czy może to być co innego??? Na włożoną kartę i wciśnięty przycisk start/stop - zero reakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam że to może być bezpiecznik odpowiadający za zasilanie przy akumulatorze, który się najzwyczajniej spalił - proszę o opinie, czy może to być co innego
99% właśnie ten bezpiecznik przy klemie plusowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam.mam podobny problem.silnik jest w 100% sprawny.ale nie moge odpalić auta.Stacyjka działa, auto zamyka i otwiera.Przy naciskaniu start/stop nic sie nie dzieje.Serwisant z renault mówi ,że problem jest z zasilaniem od klemy +.wyczytałem ,że tu był podobny problem więc może jest to to samo.W ktorym miejscu jest ten bezpiecznik?Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzięki, oczywiście znalazłem.Bezpiczniki są w porządku.Ale problem dalej jest ten sam.Start/Stop reaguje tak,że gasną wszystkie kontrolki i wraca do stanu poprzedniego.Pali się ciągle czerwona dioda na środku na dole kontrolek.Tak jakby się zablokował alarm.Może ktoś zna odpowiedź co z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akumulator ładowałem, choć może w sumie się troche w trakcie rozładował.Ale mam multiplę 1.9 w dieslu i ciagle ją uzywam- wziełem z niej i nic.Chyba ze oba nie spełaniaja wymagań...

 

[ Dodano: 2009-08-15, 10:16 ]

Pojawiają się następujące komunikaty:

1.Vidange a prevoir z kluczem obok

2.Niveau huile correct

3.Eclairage auto des feux off

4.Defaillance electronique

+ ciągle świeci się serwis i czerwona kontrolka

 

[ Dodano: 2009-08-17, 10:59 ]

Problem był w skrzynce z bezpiecznikami UPC, były tak zalane ,że trzeba było kupić na szrocie i przy klemach odpalil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!