Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czy ktoś zna to auto...


holender

Rekomendowane odpowiedzi

Qrcze trochę duży przebieg jak dla mnie, poszukałbym czegoś z mniejszym przebiegiem.

wydaje mi się, że z prawej strony z przodu mogło coś być (patrz kierunkowskaz w przedniej lampie), wersja RT i jedna poducha powietrzna? [jak u mnie :mrgreen:] (niech się specjaliści wypowiedzą), pozatym felgi ma fajne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny Sceniczek, tylko trochę cena za wysoka i przebieg jakiś taki duży, ale jak autko w bdb stanie, i nie walone, to warto troszkę przepłacić. Dziwne że w tej wersji RT jest tylko jeden jasiek - ja mam dwa. Silnik taki jak w moim, i muszę powiedzieć, że taki motor z tym autem radzi sobie znakomicie - mniejszego silnika bym nie kupił, bo troszke za słabe są do masy Scenica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przebiegu to myśle że jeśli byłby autentyczny a właściciel robyłby wszystko na czas to raczej w benzynie nie powinno sie nic złego dziać.

Z drugiej strony auta sprowadzane maja czasem takie niskie przebiegi ze aż śmiech bierze...

Na co trzeba zawracać szczególna uwagę przy zakupie scenica??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

holender nie patrz na przebieg. Z tym przebiegiem to normalnie jakaś schiza. Jak ma 224kkm po 13 latach - marudzą dużo, jak 120kkm będą krzyczeć KRĘCONY. Kurde ludzie opanujcie się przebieg 224kkm w tym aucie to zaledwie 19 kkm rocznie. NIejedn z was krzyczy, że robi tyle i więcej w rok. To jest Polska mentalność Auto lat 15, przebieg 100kkm. Wtedy jest ok, można brać. Z takim podejściem to ja sie niedziwię, że handlarze kręcą, ja bym też tak zrobił. Raz juz opisywałem przykład kumpla - jak sprzedawał 10 letniego avensisa z przebiegiem 200kkm, nikt go nie chciał, skręciło 50kkm, i od ręki poszedł.

Jedź obejrzyj auto, sprawdź stan techniczny, i podejmij decyzję, ateksty za duży, za mały przebieg olej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a ja mam 99 między ph1 a ph2 i mam wg.ori papierów 6 z czego 2 nie mogę znaleźć --> 2 deska, 2 opacia siedzeń i 2 kurtyny ale zero oznaczeń tych kurtyn. Dokumenty odbioru auta z salonu w 99r wskazują , że ma być wg specyfikacji 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vivaldi, nie mam pewności, ale w Scenicach kurtyny pojawiały się od 2001 roku (lub koniec 2000). Pokrywa się to też ze Scenicami z allegro. Jakbyś zajrzał pod plastiki to byłaby pewność czy masz czy nie, chociaż powinien być napis AirBag, no i te plastiki z tyłu inaczej wyglądają w wersji z kurtynami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!