Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

czy ktoś korzystał z tego Elm 327 euroscan 2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam planuje kupic Elm 327 euroscan 2009 z oprogramowaniem pl czy ktos korzystał z tego prosze o opinie jak się sprawuje tzn czy da sie skasowac błedy kompa i ogólnie czy nada sie do meganki 2 benz z góry dziękuje za rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie oprogramowanie do niego dostaniesz? Bo od tego głównie wszystko zależy - jakie podzespoły silnika będzie obsługiwać. Sam odczyt parametrów i kasowanie błędów silnika to zrobisz nawet darmowym softem i tańszymi urządzeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz klient nie pisze jakie oprogramowanie oto link do tego http://www.allegro.pl/item691326916_sam_na...oscan_2009.html

jesli możesz cos doradzic jaki tanszy program głównie chodzi mi o kasowanie błędów będe wdzieczny

 

Zalecam lekturę regulaminu forum odnośnie zasad pisania postów :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę głupio mi doradzać, bo w spółce jestem producentem, więc mogę być stronniczy. W każdym razie da się kupić interfejs szybszy z opcją aktualizacji firmware - ale raczej taniej to trudno. Też nie za bardzo prawdą jest, że ELM nie obsługuje ABS czy poduszek. Poprostu program który dostarcza sprzedawca nie obsługuje ich. Z drugiej strony faktycznie nie ma programu który by to obsługiwał w różnych markach. Ew. pozostaje próba połączenia z takim kontrolerem (co nie zawsze się z użyciem ELM uda) i wpisania ręcznie kodu w terminalu.

IMO jak chcesz jedynie kasować błędy w silniku to nie jest to drogie rozwiązanie.

Obstawiam, że skoro nie pisze jaki soft to nie dostarcza nic profesjonalnego, a pewnie tylko jest dostępne to co na stronie scantoola. Ale warto spytać. Trochę to dziwne, że nie pisze - bo soft tu jest istotny.

Ew. jak jesteś z Wawki to możesz do mnie podskoczyć (o ile akurat jestem) i mogę skasować za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za rade pokmysle o tym IMO bo ja potrzebuje tylko te błędy kasować a zdarzają sie często głównie błąd silnika(katalizator) od złego gazu, a mieszkam w wesołej i tu mi kasują po 70zł więc to troche przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - 70 to spora przesada.

Niedługo też będziemy produkować urządzenie które będzie kasować błędy silnika zaraz po włączeniu zapłonu. Właśnie by kasować np. błędy od instalacji gazowych. To by było w sam raz dla Ciebie - i seria próbna w cenie podobnej do tego co płacisz za jedno skasowanie. Z Wesołej na Sadybę (tam mieszkam) masz bliziutko so.. <ok>

Ale wiesz - tak czy inaczej warto się zająć instalką gazową. Prawdopodobnie nie trzyma parametrów. Jaka to instalacja jeżeli można spytać?

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO jak chcesz jedynie kasować błędy w silniku to nie jest to drogie rozwiązanie.

Odpowiedź:

Wielkie dzieki za rade pokmysle o tym IMO bo ja potrzebuje tylko te błędy kasować

Czy ja dobrze rozumiem, czy robert197648 wziąłeś IMO za sprzęt diagnostyczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Kupiłem kabelek ELM 327 w wersji 1.4 (podobno najnowszy), czyta ECU, błędy etc. jednak nie mogę nim ich skasować. Jadę na ScanMasterELM_2.1.104.771. Czy potrzebuje nowszą wersje, ewentualnie inny soft żeby móc kasować błędy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!