Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

migające podświetlenie zegarów


Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak, mi zworka potrzebna nie była bo okazało sie że kabelki były zwarte ze sobą - nie było wtyczki, więc mogłem zwierać bezpośrednio.... Po kiego grzyba nie wiem... Pewnie coś było kombinowane i dlatego ta tablica nie świeci...Aż sie boję pomyśleć jakie "kwiatki" jeszcze znajdę w tym aucie.

Ale nic, zrobiłem "na którko" - kabelki bezpośrednio do gniazda i potencjometr działa, bo rozjaśnia i ściemnia. Co dziwne podczas zabawy z kabelkami, czasami mrugnęła tablica... Jak to zauważyłem to specjalnie lekko podciągałem kabelki, bo myślałem że znalazłem przyczynę, lecz niestety to nie to.

Ale już jakiś sukces, bo potencjometr działa ;) Lecz tablica dalej nie. Czego szukać ?

 

ps Czy potencjometr powinien być podświetlony, tzn. ta żaróweczka pod nim ?

Edytowane przez jarsztyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps Czy potencjometr powinien być podświetlony, tzn. ta żaróweczka pod nim ?

Nie, tylko regulacja wysokości świateł jest podświetlana.

 

Skoro pukniesz i coś załapuje to ewidentnie gdzieś nie ma styku.

Edytowane przez fred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok a jak sie dobrać do płytki ze ścieżkami w phII?

Odpinam białe zaczepy obudowy, ale blokują mi zaczepy zegarów... Dygam sie że powyłamują mi sie te zaczepy.

Już ktoś wcześniej sie dobierał chyba bo mam już wyłamany zaczep od wskaźnika obrotów i wskaźnika paliwa.

 

post-28065-0-46060400-1339973211_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwnie wygląda ten licznik, z tego co pamiętam zazwyczaj zaczepy były inne.

Tak czy siak musisz zdjąć wskazówki (polecam sposób małą łyżeczką stołową - zrobić dźwignię), nastepnie odpiąć zatrzaski i powinno zejść. Ale tak jak pisałem, to jakiś inny typ licznika i może być nieco inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załączam zdjęcie frontu licznika bez "maskownicy":

post-28065-0-04039400-1340145840_thumb.jpg

Wskazówka od temperatury w górze w stanie spoczynku, ale po zapłonie wraca na dół :)

Mam nadzieję że dobrze temperaturę pokazuje chociaż...

 

meganecoupe02 chodzi Ci o podwazenie samej wskazówki:

 

post-28065-0-88820200-1340145859_thumb.jpg

 

czy zaczepów od tylca, które z bliska wyglądają tak:

 

post-28065-0-02406700-1340145851_thumb.jpg

post-28065-0-19650800-1340145869_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!