Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[Postojówki]


Rekomendowane odpowiedzi

poradzcie mi jak zrobic zeby przy właczaniu normalnych swiateł nie właczały sie postojówki?? chodzi mi ze jak chce właczyc postojówki siwieca sie postojówki a jak chce normalne swiatła to normalne sie swieca a postojówki nie?? probował to ktos??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poradzcie mi jak zrobic zeby przy właczaniu normalnych swiateł nie właczały sie postojówki
o co tu chodzi????
jak chce normalne swiatła to normalne sie swieca a postojówki nie??
przecież jest tak jak chcesz....albo popraw posta bo jedno drugiemu przeczy :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz dobrze napisał :!:

On chce żeby po zapaleniu świateł mijania gasły mu postojowe w ptrzednich lampach.

Kolega tak miał zrobione w maluszku :) ale nie wiem jak niestety:/

Bo normalnie jak wlacza sie mijania to postoje tez swieca a jak ktos ma białe żarówki to mu zolte postoje szpeca wtedy:) albo przekaznik zrob zeby sie gasiły albo wstaw białe ledy i też będzie ładne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma być tak jak jest, bez kombinacji alpejskich. Chodzi o to, że jak spali Ci się żarówa od świateł mijania, to w nocy mimo wszystko będziesz sygnalizował że jedziesz samochodem a nie motorem/rowerem.

Nie wiem po co takie kombinacje, później ktoś kupi tą Megankę i będzie pytał na forum jak to zjawisko odwrócić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo np. chcialem wmontowac sobie niebieskie diody kumacie?? a jak wlacze swiatła to sie swieca niebieskie diody. i chodzi mi oto ze jak wlacze normalne swiatła to niebieskie zeby sie zgasiły. A jak wylacze normalne i dam na postoje to sie swieca niebieskie. tak masz w citoroenach robione swiecisz albo normalne albo postoje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chce to niech robi tyle ze :

1. niebieskie nielegalne

2. tak jw musisz być widzialny jak żarówka się spali

3. wymaga to ingerencji w fabryczną wiązkę świateł(cięcie kabli itp).

 

A zrobić to można za pomocą dodatkowego przekaźnika. I teraz kwestia taka czy bawisz się przy bezpiecznikach czy przy lampach. czy na długich też mają się nie świecić postojówki (kolejne kombinacje, kolejny przekaźnik).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel kupił Meganke ph II 2002 rocznik i tak mial zrobione ze siwci albo jedno albo drugie.. i neiwiemy jak to jest zrobione a jak nie to zrobi sie kolejka dziórke i włozy niebieskie diody:D i osobny przekaznik i osobny włacznik:)

 

[ Dodano: 2009-09-02, 15:47 ]

a dwa jak by to bylo nie legelane no by tego nie sprzedawali wogole:) tak jak z neonami nielegalne wtedy kiedy jedziesz a jak stoisz to moga sie siwecic i policja nie ma nic do gadania:) wiem bo mialem w Oplu Vectra neony i mialem kontrole. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dwa jak by to bylo nie legelane no by tego nie sprzedawali wogole:)
co Ty kolego wypisujesz???Ile nielegalnych rzeczy można kupić na allegro... :roll: U mnie też sie pali pięknie ksenon a obok paskudne żółte postojowki i co robić,próbowałem wsadzać diody ale się przepalały po tygodniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe o to mi chodzi nie bede sie kłucił. mowie o urzywaniu np. neonów pod autem albo niebieskich postojówek. i nie bede sie z nikim kłucic ale mialem przypadek ze stalem autem na parkingu i wtedy mialem neony pod autem wlaczone w oplu stare czasy:D przyjechala policja i nic mi nie zrobili i rozmawialem z nimi na ten temat i w czasie gdy auto stoi to mozesz miec takie cos wlaczone a gdy jezdzisz na wloczonych dodatkach to wtedy moga sie doczepić do ciebie ze to jest niezgodne z przepisami.. P.S ile dales za

ksenonki??

 

Na forum wysławiamy się cenzuralnie :!:

Radzę doczytać w regulaminie forum o zasadach pisowni postów :!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!