Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

oswietlenie zegarow


Rekomendowane odpowiedzi

oj widze ze wkradl sie maly zamet ani piersze ani drugie nie sa moimi zegarami.

Juz wyjasniam zamowilem sobie pierscienie takie jak na pierwszej fotce i taki licznik posiadam w swojej reni.Kolega wyzej pytal o malowanie wskazowek nie wiem czy one sa malowane czy nie wydawalo mi sie ze sa to wskazowki przekladane z wyzszego modelu czyli z licznika foto nr 2 ale skoro mowisz ze Ty masz taki licznik to mam nadzieje ze rozwiejesz moje watpliwosci i powiesz mi czy masz biale czy czerwone wskazowki uff.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie zegary i wskazówki są czerwone.

 

Teraz Ty się wyspowiadaj:

1. Rocznik samochodu?

2. Naprawdę silnik 16V i zegary jak w phI?

 

 

EDIT:

To sie nazywa skleroza. Wskazówki są jednak BIAŁE. Widocznie białe zegary mają wskazówki czerwone, a nie wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec jestem szczesliwym posiadaczem Megi od miesiaca.

Rocznik auta 96 z poczatku roku szary metalik

motor to 1,6 16V 90 koni czy cos kolo tego.

elektryczne szyby z przodu , elektryczne lusterka , jedna poducha , klimatyzacja , abs , regulowana kierownica, centralny zamek mam nadzieje ze o niczym nie zapomnialem

 

Jako ciekawostke moge powiedziec ze auto nigdy nie mialo zamontowanego radia i glosnikow wszedzie byly oryginalne zaslepeczki a koncowki kabli z dziwnymi kostkami powkladane w takie otworki takze wszystko na swoim miejscu i "kupa" kurzu. Zdziwilo mnie to ze koles (bo mowa tu o 1 wlascicielu we wloszech) juzdzil sobie przez ponad 10 lat bez sprzetu audio.

 

Co do zegarow to mam takie jak na foto nr 1 tylko ze licznik km nie elektroniczny a pokreciolek

 

EDIT: nie wiem co mi sie porypalo z tym 16V :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no już widzę te pierścienie w swojej megi mówicie 60 zł żonka mnie zje ale czego się nie robi dla kochanki (Renault Megane) :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaaaa chyba że kupię cosik w triumfie lub takim tam albo buty znowu :-P

ale zawsze jest ryzyko uszkodzenia licznika (powiedziała żona) aczkolwiek gustownie to wygląda (więc chyba nie będzie zła)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis przyszly piercienie. W sobote montaz :mrgreen:

 

[ Dodano: 2007-05-08, 20:26 ]

powracajac do tych czerwonych wskazowek probowal je ktos kiedys malowac tzn z bialych na czerwone jesli tak to czym i jaki efekt po zapaleniu swiatel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wersje meggie z 1 zdjecia kristova - tylko ze juz wkrotce beda biale zegary. te pierscienie kuszą i to bardzo... ale troche kasy brak. Poczekam az mi wplaca na konto wyplatke i wtedy zamowie :mrgreen: moze sie ciekawie komponowac biale tarcze+czerwone wskazowki+pierscienie chrom. co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze one sa czerwone w oryginale, ale nie jestem pewien. jak odbiore od mechanika w sobote to powiem dokladnie - i zamieszcze foty jak wyglada z bialymi zegarami :mrgreen:

 

[ Dodano: 2007-05-10, 21:16 ]

ale gdzies czytalem ze aby byly czerwone wystarczy je ponoć pociagnac od spodu czerwonym markerem, podstwietlenie zrobi reszte, jednak to na wlasne ryzyko :lol: ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!