Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

oswietlenie zegarow


Rekomendowane odpowiedzi

no rzeczywiście ladnie to wyglada...

Co do zegarow powiem jak bym to zrobil ja (i tak zrobie ale jakos jesienia kiedy bede nia miejscu w domu)

Ramki jak najbardziej, czerwona folia transparentna pod tarcze zegarow, i dobrym plaskim markerem pociagnac gore wskazowki...

Podobnie mialem zrobione tak w clio i wygladalo naprawde fajnie, do tego dla rownowagi folia pod regulacje ogrzewania..

Znacznie lepiej to wyglada niz bursztynowe podswietlenie... niestety nie mam tu fotek jak to w clio wygladalo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl z samymi czerwonymi koncami wskazowek jest bardzo udany! -> moj tatko ma takie w Mercu Vaneo - wyglada ladnie :mrgreen:

 

rozumiem ze nikt nie wie jak uporać sie z 5mm bursztynowa plastikowa plyta pod zegarami?

na poczatek sprobuje sobie zmienic podswietlenie pod nawiewem - tam chyba nie ma plyty tylko zwykla folia, no pokombinuje - w wakacje :lol: albo w ogole jak wroce z zarobkiem zza granicy wszak chce dorwac cos sezonowego i czesc dochodu przeznaczyc na nią :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam szybkie pytanie dot. podswietlenia. Przestala mi swiecic wskazowka temperatury / poziomu oleju (wszystko inne sie swieci), czy od podswietlenia tej wskazowki jest osobna zaroweczka?

 

[ Dodano: 2007-07-29, 11:28 ]

Acha, no i mam pytanie: skad bierze sie bursztynowy kolor podswietlenia wskazowki? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To ja sie dokleje do tematu

 

Zmiana oświetlenia żarówek na diody LED

 

Potrzeba Diody led cena od 2zł do 5 zł Allegro Lub Wolumen i troche chęci:)

 

czerwone

zielone

białe

niebieskie

pomarańczowe

 

Efekt nocny dodam po zrobieniu fotek

post-1380-1189513233_thumb.jpg

post-1-1189513233_thumb.jpg

post-1-1189513234_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem sobie podswietlenie, az 6 zaroweczek bylo wypalonych. Koszt naprawde niewielki a ile przyjemnosci. Po prostu odkreca sie 2 sroubki pod atrapami gwizdkow, potem 5 albo 6 przy zegarze i wyjmuje sie wtyczki z tylu a potem juz tylko wyciaga zuzyte zaroweczki z oprawek i zaklada nowe :D

 

Zauwazylem, ze nie mam w ogole oprawki do lampki kontrolnej np. do za malej ilosci plynu do spryskiwaczy (chyba z lewej od lampki od recznego). Czy ten wskaznik w ogole dziala w M1P1 w sensie, czy jak zaloze tam zaroweczke to zaswieci jak mi zabraknie plynu do spryskiwaczy, ktos to moze juz sprawdza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!