Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Usuwanie napisu MEGANE z tylnej klapy


EnD

Rekomendowane odpowiedzi

Tak myślę sobie, czy auto przypadkiem nie wygląda lepiej bez tego napisu na klapie. No cóż - kwestia gustu, jednak skoro o tym myślę to ...

 

Jak jest przymocowany ten napis? Czy jest on 'wbity' w tylną klapę, czy tylko przyklejony? Wstępnie jak się przyglądałem to wyglądało to tak, jak by był przyklejony na taśmie dwustronnej. Jak go odkleić, by nie pozostało po nim śladu, a literki zachowały się w celu ewentualnego przyklejenia znowu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np: w Megane I Ph I i Ph II , emblematy sa przyczepione, kazdy po 3 bolce i na wcisk + klej. z usunieciem kleju problemu nie ma. jakis alkohol albo cos na jego bazie i mozna usunac to. broń boze rozpuszczalnik bo troche ci zmatowieje lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmywacz do paznokci? Czy to już zbyt mocne?<ok>

Boję się jakoś iść to zdrapywać, nie wiedząc, czy będzie to później wymagać wizyty u blacharza, czy nie.

 

Z tego co znalazłem na allegro

http://www.allegro.pl/item748151161_renaul...apy_tylnej.html

Nie wiem czy ten emblemat jest tak pokrzywiony, czy literki mają jakieś bolce...

 

Znalazłem jeszcze coś takiego

http://www.allegro.pl/item757005294_emblem..._najtaniej.html

 

Co by już mnie przekonywało do tego, iż jest na taśmie dwustronnej, wolałbym jednak by ktoś to potwierdził:idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EnD, pojawił się kiedyś temat na forum gdzie dokupić pojedyncze literki bo się odkleiły, widziałem już Meganki bez tych oznaczeń. Na 99.9% są na taśmę dwustronną.

Żeby odkleić możesz spróbować podgrzać, a później podwadzić cienką szpachelką. Klej i tak zostanie częściowo na klapie, także przyda się pasta polerska i nie będzie śladu.

Myjki wysokociśnieniowej nie polecam, żeby z literkami nie zszedł cały lakier <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaaa, żeby taki porządek był na całym forum to by było pięknie, ale połowa problemów by nie została rozwiązana :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, do odklejania się zabiorę więc jak się nieco wypogodzi, tak co będę mógł ręcznie wypucować auto. Wstępnie oglądałem sobie jak to będzie wyglądać - znalazłem srebrne auto, zrobiłem na szybko przyciemnienie szyb i usunięcie znaczka.

post-4755-1255278780_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hymm meganecoupe02 wspominałeś o tym ze były pytania o pojedyncze literki... i jakie były skutki czy komuś udało się znaleźć?

Bo mnie interesuje odwrotna sytuacja niżEnD, Mnie interesuje mój własny napis z literek w stylu Renault ( chodzi o pseudonim) tyle ze na allegro można znaleźć literki w stylu VW a ona jakoś średnio pasująca na zastępstwo oryginałów :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były pytania o pojedyncze literki, ale chodziło dokładnie o napis Megane lub Scenic. Czy są dostępne pojedyncze literki w czcionce Renault nie wiem, nie spotkałem się nigdy z czymś takim, chociaż widziałem różne w zakladach gdzie dorabiają klucze i napisy na drzwi wejściowe itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!