Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zderzak tył -uszkodzenie


bolom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mialem stłuczke. Wjechała mi Pani w tył mojego cudnego Scenica. Uszkodziła zderzak i została przesunieta tylna belka tak, ze mam problem z wyciągnięciem koła zapasowego. Oczywiście jak sie troszkę posiłuję koło wyjdzie. Był Pan z Warty i wycenił na 1500 zł. Czy to jest cena , za kótrą naprawię to uszkodzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało! Ta podłoga jest tak miękka, że harmonijka mogła się zrobić przed kołem zapasowym. Jak podjedziesz do pierwszego lepszego warsztatu w Warszawie, to podejrzewam że za 1500zł mało kto się podejmie naprawy. Jedź do ASO na wycenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt mało :!: Mi za sam zderzak (lekko zarysowany w części nielakierowalnej) zalecili wymianę całości z malowaniem, wyszło 2.300 U ciebie jeszcze poważne uszkodzenia konstrukcji nośnej i zawieszenia :!: Co najmniej z 5 tys. <ok>

Powiedz w Warcie, że auto wstawiasz do ASO a auto faktycznie oddaj do ASO i się nie martw - oni sami zawalczą o swoje. Rozliczenie bezgotówkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał taki przypadek w Talii. Też niby nic, tylko "pęknięty" zderzak tylny.

Ale uparł się i naprawę robił z OC sprawcy w ASO Renault. Auta nie miał tydzień. Po dwóch miesiącach przyszła informacja, że z OC sprawcy ściągnięto ponad 4000 PLN-ów.

Nie bardzo wie co mu tam robiono, ale na pewno wymieniane były jakieś prowadnice i coś tam naciągane.

Wg. mnie 1500 zł to mało. Odstaw do ASO (jak radzą koledzy powyżej) i niech Ci zrobią tak jak ma być. To że rzeczoznawca tak wycenił wcale nie znaczy że tak musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bolom, zrób jak koledzy radzą. Ja ostatnio miałem szkodę z AC. Ubezpieczyciel zrobił swoja wycenę, wysłałem ją do ASO a oni nawet bez oglądania auta( akurat w tym przypadku nie było takiej potrzeby) zrobili swoją kalkulację; kalkulacja ubezpieczyciela= 1230 pln, kalkulacja ASO 2347,-. Ubezpieczyciel zaakceptował kalkulację z ASO i autko naprawione.

Jedź do ASO niech wycenią. <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy tak właśnie zrobiłem.

Pojechałem na Lewinowska w Warszawie. Dałem tam takiemu miłemu Panu kosztorys z ubezpieczenia. Powiedzieli, że za tydzień będziemy robili. Zobaczymy, jutro ma do mnie zadzwonić i ciekawe co powie Warta.

Będę informował.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!