Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Polskie menu?


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie liczniki w sceniolu 2 są tak samo zbudowane. Pod względem wskazań funkcji auta i pracy silnika, wszystkie wyświetlacze są identyczne. To tylko oprogramowanie różnicuje te liczniki. W zależności od niego, jest wyświetlana odpowiednia skala dla obrotomierza i przy automatach także aktualnie ustawiona pozycja lewarka skrzyni.

Różnica jest także w panelu radia, przynajmniej 2 rodzaje i w przypadku wyświetlacza z nawigacją. Podmiana PLUG & PLAY pomiędzy wersjami przed i poliftowymi to zagadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak do diesla z manualem wsadzę licznik od benzyny w automacie to w razie potrzeby clipem będę w stanie wszystkie parametry sobie poustawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Megane II próbowałem i liczniki różnią się kostką podłączeniową ale to nie było problemem .Po podłączeniu licznika po lifcie wyszły 3problemy: wyświetlało błąd tylnych zamków ,cały czas świecił się servis,oraz licznik nie "budził" się po otwarciu samochodu.Co uniemożliwiało jego eksploatację licznik był "martwy" .Aby go wzbudzić musiałem na sekundę odłączać zasilanie.A szkoda bo po lifie jest j.polski i można ustawiać przebieg Clipem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak do diesla z manualem wsadzę licznik od benzyny w automacie to w razie potrzeby clipem będę w stanie wszystkie parametry sobie poustawiać

 

Transplatacja zakończona pełnym sukcesem. Bez problemu clipen zmieniłem paliwo, skrzynie, mile na km, oraz dodatki takie jak np tempomat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manual ??

Tu nie ma co opisywać.

Zdjąć osłony wyjąć stary licznik zamontować nowy, podłączyć clip-a i poustawiać liczniki wedłóg własnych potrzeb.

Zdecydowałem się na ten zabieg bo udało mi sie zakupić nowy licznik w bardzo okazyjnej cenie, taniej niż naprawa mojego.

 

Przy okazji mam na sprzedaż stary licznik z przeznaczeniem do naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Połączono z już istniejącym, podobnym tematem.

Witam , mam scenica z czerwca 2005, i chciałbym zmienić język w wyświetlaczu na polski. Z tego co wyczytałem to raczej w ASO nie będzie takiej możliwości bo ten rocznik nie obsługuje języka polskiego. Wiem że poprzedni właściciel podobno wymieniał wyświetlacz. Moje pytanie jest więc następujące jak sprawdzić czy wyświetlacz jest z już z 2006 roku ( gdzie jest możliwość zmiany języka na polski ) czy są jakieś różnice w wyświetlaczach 2004-2005 , a w tych późniejszych ?? Z góry dzięki , pozdrawiam

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, ja mam Scenic'a z października 2005 sprowadzonego z Francji i mam komunikaty w języku polskim. Zmiany języka dokonałem w ASO Renault w Siedlcach. Proponuję podjechać do ASO i sprawdzić jak będzie z tym u Ciebie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!