Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jaki V-max Waszych Meganek?


MrTea

Rekomendowane odpowiedzi

pers, a co to jest 200km/h...? żadna rewelacja... ;-) prędkośc dzwięku to już nic szczególnego... Jak by jechał z prędkością światła to wtedy WIELKI SZACUN na dzielnicy hehe ;-) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio facet wyjechał mi z podporządkowanej wymuszając pierwszeństwo i żeby było mało zgasł mu samochód! dobrze że nic akurat nie jechało z przeciwka i miałem gdzie odbić... inaczej teraz bym tu z Tobą nie dyskutował... wiec nie mów mi proszę o "bystrym rozumie"

"Bystry rozum" to wiedzieć, gdzie, kiedy i na co można sobie pozwolić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

240km/h - jezdze f4r- em 2.0 16v 140km...
Tez nie chce mi się wierzyć ;-) Koledzy na forum maja takie silniki i żaden tak nie lata,no chyba,że miałeś coś modzone a nie piszesz o tym. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

240km/h - jezdze f4r- em 2.0 16v 140km..

Może i mało realne, ale gdyby spojrzeć na to że to prędkość z licznika która jest już >200 dość mocno zakłamana... [vide moje 190, a było 170]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięcie

co Ty chcesz na strefie ponad 200 lecieć?? Przez takich jak Ty ludzie giną, zastanów się człowieku i idz po rozum do głowy

 

Nie cytujemy posta w całości, pisząc bezpośrednio pod nim. Naruszasz regulamin. :D - gojgien

 

czytaj ze zrozumieniem zanim cos napiszesz... nie napisalem ze bede rozwijal takie predkosci na strefie wiec te texty to wsadz sobie w buty...

 

napisalem stan faktyczny co do predkosci nie wierzysz zapraszam przewioze cie nie ma problemu i to tyle.

 

[ Dodano: 2009-05-26, 18:45 ]

240km/h - jezdze f4r- em 2.0 16v 140km...
Tez nie chce mi się wierzyć ;-) Koledzy na forum maja takie silniki i żaden tak nie lata,no chyba,że miałeś coś modzone a nie piszesz o tym. :D

 

daj mi linka do renowki ph2 z takim silnikiem na forum bo ja nie widze... sa owszem ale IDE a f4r to nie silnik IDE znawco....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie napisalem ze jestem fanem predkosci, ale jak juz kupuje samochod to zawsze go sprawdzam pod kazdym katem rowniez pod katem v-max

 

 

a co do twoich 250km/h mam jeszcze jednego potworka dla ktorego to zaden wyczyn.

 

nadal nie widze linku z tymi megankami z silnikiem f4r.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal nie widze linku z tymi megankami z silnikiem f4r
na pewno nie będę go szukał.Przeciez wszyscy wiedzą,że 240 to ściema.No chyba,że tak mocno Ci licznik przekłamuje :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bedziesz szukac bo nie znajdziesz f4r(byla ona skladana tylko w 2002r) no jak wszyscy sie znaja na silnikach jak ty to pewnie i mysla rozne rzeczy...

 

no licznik napewno przeklamuje ale nie o 40km/h przy takiej predkosci....

 

nie kluce sie tylko glupia gadka... moj nie poleci tyle to twoj tez nie a gowno prawda moj jest w stanie idealnym nadal serwisowany, nie kupiony na szybko tylko troche zajelo mi czasu znalezienie takiego okazu twoj zmodzony ciekawe moze i u wuja stasia w garazu...

 

moja byla meganka classic 2001r 1.6 16v tez v-max miala 220km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pak191, wyluzuj,nikt Cię tu nie obraził dlaczego więc sie przejechałes po mnie?Twoja meganka może i 250 wyciągać,pisz sobie co chcesz,komp wszystko przyjmie.

nie kluce sie tylko glupia gadka... moj nie poleci tyle to twoj tez nie a gowno prawda moj jest w stanie idealnym nadal serwisowany, nie kupiony na szybko tylko troche zajelo mi czasu znalezienie takiego okazu twoj zmodzony ciekawe moze i u wuja stasia w garazu...
takie wycieczki to proszę na PW.Nie znasz mnie to nie oceniaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie chińskie ostrzeżenie

pak191, 105 konnym dci nie pofruniesz 205 km/h 195 więcej nie uwierzę chyba że w lecisz i mi pokażesz ja wezmę swojego GPS załatwię tez kolegów z laserowym miernikiem chcesz? akurat uwielbiają te mosty nad A4.

koniec dyskusji.

odnośnie F4r co masz na myśli? 140KM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!