Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jaki V-max Waszych Meganek?


MrTea

Rekomendowane odpowiedzi

pak191, nie za szybko jezdzi to Twoje dci...? ;-) moje po sofcie tyle nie wyciąga i to z prostej przyczyny... skrzynia więcej nie puści i już! na liczniku jest 205km/h, obroty dochodzą do odcięcia czyli 4500 obrotów i koniec! więcej nie pójdzie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crash75 w razie watpliwosci moge podjechac na strefe wsiadziesz i pojedziemy...

 

te 220kmh licznikowe osiagnalem na a4 kierunek wro oczywiscie do 200kmh szla ladnie potem troche czekalem ale sie doczekalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec wytłumaczenie jest tylko jedno: licznik w moim samochodzie nie przekłamuje hehe ;-)

a tak poważnie u mnie po prostu skrzynia nie puszcza więcej i tyle. ponoć od volvo v40 lub s40 podchodzą i oczywiście są lepsze niż skrzynie reno. Trzeba będzie sie temu przyjżeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obroty dochodzą do odcięcia czyli 4500 obrotów i koniec!

 

az dzisiaj patrzylem do ilu mi sie kreci.... wskazowka dochodzi do 4800/4900 obr/min i traci moc a nie do 4500 - przynajmniej u mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi odcięciami to właśnie tak jest że mają przedział od 4500-5000 obrotów... :D zresztą v-max nie ma dla mnie znaczenie.... najważniejsze żeby autko dobrze sie odpychało... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie eksperymenty na autostradzie w Niemczech (tydzień temu): prędkościomierz wyświetlił mi 193 km/h, wydaje mi się że na płaskim :D a ruszyłem w pogoń za Megane III Coupe i ciekaw byłem czy są szanse żebym ją doszedł :D Dodam tylko że to była próba nowszego Scenika :D Z osiągnięcia tej prędkości nie mam dokumentacji ale zrobiłem coś takiego, aktualna rędkość nie była maksymalną, ale moje zadowolenie wzbudziło wskazanie rędkości średniej:

 

p1020423.th.jpg

 

dodam tylko że po przeliczeniu czasu przejazdu z odległością i wykonaniu prostego działania matematycznego wynik był bardzo zbliżony, znaczy się infrastruktura znacząco wpływa na czas podróży :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pak191, pewnie kolego...wodę lejesz.... :D Moje 1.9dCi po modzie miało większą moc,moment ale nie jeżdziło szybciej.Twoje na pewno tez nie.

240km/h :roll:

240km/h - jezdze f4r- em 2.0 16v 140km...

moj dci leci 220km/h

nie mam 10 lat zeby wode lac, nie wierzysz zapraszam na strefe gliwice to cie przewioze nie ma problemu mow kiedy...

 

Proszę doczytać w regulaminie forum o zasadach pisania postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięcie

co Ty chcesz na strefie ponad 200 lecieć?? Przez takich jak Ty ludzie giną, zastanów się człowieku i idz po rozum do głowy

 

Nie cytujemy posta w całości, pisząc bezpośrednio pod nim. Naruszasz regulamin. :D - gojgien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!