Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jaki V-max Waszych Meganek?


MrTea

Rekomendowane odpowiedzi

Moja MI PH II 1.6 16V na LPG dziś w drodze ze stacji PKP do domciu wyciągnęła maks. 40km/h :!::!: Dalej niestety musiałem już hamować bo znak STOP był, ale gdyby nie to .... uhuhuhhuhuh to nie wiem jakby się to skończyło..... :mrgreen::mrgreen: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

megane 1,6 8v totalny stock, rowniez kolka w rozmiarze "oryginalnym" - 175km/h

z tym, ze pod uwage trzeba wziasc fakt, iz 100% licznikow samochodowych zawyza predkosc srednio nawet do 10km/h przy wyzszych predkosciach... wiec mysle, ze bylo to w granicach ~170km/h

 

nie jest zle choc swoim poprzednim clio I z silniczkiem 1,2 ganialem i po 155 :mrgreen: a tu jednak 1,6 w megane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
PS. <piwko>

Filmiki z tej seri są naprawde przekonujące.

U mnie max jaki był to 130km/h przy wyprzedzaniu na obwodnicy Gdańsk-Gdynia.

Więcej nie jezdze bo się nie opłaca, ale...mocno kusi. Musze się na tor do Kielc albo jakiś inny wybrac :P

Pozdro

 

Proszę poczytać w regulaminie jak należy pisać posty na forum. - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam tak ze jak dostane autko to musze sprawdzić co i jak <piwko> i według licznika miałem delikatnie powyżej 210km ale tak ogólnie to według GPS-u mój licznik pokazuje od 8 do 11 km za dużo , wyczyn ten był na A4 do Wrocławia , ale tez wole jechać wolniej bo niestety sporo mondeo i vektrów jeździ po tych trasach

 

 

Proszę poczytać w regulaminie jak należy pisać posty na forum. - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam że napiszę coś ale muszę....

Ludzie 200km/h przy 1.4 16V... może jakieś foto niech ktoś pokaże albo filmik... poporostu zaczynacie być śmieszni :P jeszcze 2.0 coupe to może pójdzie ale reszta to 180 max.

Mój Scenic pokazywał 200 na liczniku (na autostradziew) ale pokazywał, było napewno mnie (liczę ze z 180 to max) albo odczuwałem mniej <piwko>

W CC 1.2 86KM (po swapie z punto2) licznik się zamykał i było luzno pod pedałem (licznik ma 180km max) i tam się odczuwało prędkość

Po drugie po co piszecie że ojciec jeździ max 180 ludzie czy wy wiecie jakie spalanie jest przy takiej prędkości np. we wspomniany 1.4 16V... aaa mam jeszcze pytanie do tego geniusza od 1.4 i 200 - jakie obroty miałes przy takiej prędkość ??

 

[ Dodano: 2009-04-07, 13:53 ]

Marcinex1233, a zapytam się da się w tamtych okolicach jeździć taka prędkością, byłem latem na weselu w Bartszycach to tam nie ma prostego kawałka który by pozwolił na osiągnięcie takiej prędkości... choć nie wiem nie zwiedzałem okolic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!