Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jaki V-max Waszych Meganek?


MrTea

Rekomendowane odpowiedzi

większą głupotę ?
- chyba już nie ma większej, poprzedni właściciel (kolega) mówił, że na "autobanie" szła ponad 200, jak mi to powiedział to go wyśmiałem (po roku jazdy tym autem powiedziałem mu, że mówił prawdę :mrgreen: ). No i to było tylko raz, żadnym innym autem nie jechałem jeszcze tak szybko (jako kierowca). Jeśli chodzi o renię, to już nie jestem taki ciekawy, ile by poszła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje auto zawsze oszczędzałem - ale slużbowe wręcz przeciwnie, no i po ostatnim dzwonie (w moją dupę) przyniosło to efekt ponieważ jutro odbieram Astrę - no i prawidłowo bo powiem szczerze ze w Corsie wlosami szurałem po podsufitce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pare miesiecy wstecz scigalem sie z Peugeotem 607 na holenderskiej autostradzie. Balem sie, ze to ichniejsza tajna policja, ale poniewaz panowie ciagle mnie wyprzedzali i przyspieszali, udalo mi sie im dorownac tempa. Jechalem w 4 osoby wiec sporo, nowym MINI. Peugeot wyprzedzal mnie przy moim licznikowym 210 km/h a na nawigacji bylo 205 km/h ale to bylo o 3 godz nad ranem i pustej autostradzie. Gdy dojechalismy do pierwszych swiatel, pomachalismy sobie i kazdy pojechal w swoja strone :D

 

Dlatego, teraz chce sobie zakupic swoja wlasna Megane, ktora bedzie w takich predkosciach w miare przyzwoicie jezdzila :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, teraz chce sobie zakupic swoja wlasna Megane, ktora bedzie w takich predkosciach w miare przyzwoicie jezdzila :D

Taka przy tych prędkościach powinna jeździć przyzwoicie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Diesla od czasu do czasu powinno sie porządnie przegonić... no i ja od czasu do czasu tak robię na autostradzie.... ;-) V-max u mnie według wskazań licznika 205km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!