Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jaki V-max Waszych Meganek?


MrTea

Rekomendowane odpowiedzi

kbarann: spokojnie ;-) Ja do tego tematu już dawno z przymrużeniem oka podszedłem. Mnie również śmieszy, jak koledzy piszą, że 210 czy nawet 215 km/h silnik 1.4 16V wydolił, bo dobrze wiem, że moje autko max 185km/h wyciągnęło i to było przy jakiś 6000 tyś km czyli blisko od odcięcia, więcej nie chciało iść. Ale musisz się uzbroić w poczucie humoru do tego tematu, bo tu koledzy bajkopisarze się najwięcej wypowiadają ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kbarann, nie wypowiadam się na temat v max bo to mnie nie kręci... jednakowoż jak pisałem w sb kiedyś swoja firmową MIPhII 1,4 16V (kombi) udało się przekroczyć 200 ( Piotrków - Łódź, wiesz i znasz). Licznik pokazał około 205, zrobiłem nawet fotkę telefonem i wysłałem do kolegi z firmy, który miał fokę 1,6. Jak napisałem tak długo ją męczył, aż pobił rekord :-P(uparciuch) . Wierzcie bądź nie( nie zależy mi), ale po co mam zmyślac i fantazjować? Fakty był i udało się. Niestety fotka poszła razem z telefonem służbowym. Obecnie został mi fotka z Corolli 1,4 D4D przy prędkości 190.

Pozdro P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięcie

Dobrze mówi , odcięcie jest przy 6500 obrotów około , ale zgadzam się też z przedmówcami że licznik ma przekłamania i zawsze pokazuje za dużo , a po drugie też uważam że 120-130km/h to jest takie optymalne max , jest już to sporo a silnik nie pali tyle jak przy wyższych.

Poczytaj w regulaminie o zasadach cytowania na forum. - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: 2009-04-07, 13:53 ]

Marcinex1233, a zapytam się da się w tamtych okolicach jeździć taka prędkością, byłem latem na weselu w Bartszycach to tam nie ma prostego kawałka który by pozwolił na osiągnięcie takiej prędkości... choć nie wiem nie zwiedzałem okolic

 

Więc tak droga z Bartoszyc do Kętrzyna (42 km) jest od pół roku nowa może dwa ostre zakręty reszta to proste i tereny zabudowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SnakeEyes, musimy poszukać Veyrona jakiegoś, żeby nagrać film z prędkością maksymalną tej "żółtej szczały" <piwko>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!