Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Problem z kartą.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przejdę może od razu do sedna sprawy, może wy macie jakieś pomysły.

Kupiłem Megankę II z 2003 roku 3 miesiące temu.

Dzisiejszego dnia podjechałem do szkoły wszystko super, 3 godziny później gdy zszedłem na dół, chciałem otworzyć auto - karta odmówiła posłuszeństwa - auto nie reagowało na żaden z przycisków na niej.

Nie jest to wina baterii, bo została ona wymieniona, na 3 inne. Niestety nie pomogło.

Prosiłbym o jak najszybszą odpowiedź.

No i oczywiście dziękuje za pomoc oraz chęci :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooglądaj karte. Zobacz czy nie jest uszkodzona (pęknięcia). Jeśli wyeliminowałeś baterie (wymiana) to pozostaje wybebeszyć kartę i przelutować i skleić.

Czy masz drugą kartę aby sprawdzić czy aby na pewno wina leży po stronie karty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie niestety w tym problem, że drugiej karty jeszcze nie mam. A karta nie ma żadnych uszkodzeń typu pęknięcia. Szczerze ? To nawet jej nie ruszalem przez ten czas. Fuji, w jakim celu mam wyciągnąć kluczyk, nim otworze samochód ? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne :-) W mojej MI i teraz też tak mam - jak zamknąłem od środka C. Z. (wszystkie drzwi zamknięte) to tylko drzwi kierowcy się otwierają a reszta pozostaje zamknięta. Oczywiście działa to przy wszystkich drzwiach zamkniętych :!: Jak tylko otworzę drzwi kierowcy i przy otwartych nacisnę zamknięcie C. Z. to faktycznie wszystkie się otwierają.

meganecoupe02, To może u mnie coś nie tak :-) Jednak sądzę, że tak powinno być jak ja mam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak jak napisałem wyżej w Coupetce i w Scenicu. Przednie (w coupe jedyne) drzwi odblokowują wszystkie drzwi i klapę, a tylne drzwi otwierają się pojedynczo. Tak już mam i w instalację nie było żadnych ingerencji :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwierając drzwi od strony kierowcy niestety ale otwierają się wszystkie drzwi w MII ale można pokombinować i na pewno się da samochód zamknąć .W tylnych drzwiach przy zamku jest przełącznik blokady i wtedy nie da się ich otworzyć z zewnątrz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylnych drzwiach przy zamku jest przełącznik blokady i wtedy nie da się ich otworzyć z zewnątrz .
ten przełącznik jest po to żeby nie otworzyć drzwi od wewnątrz...tak mi się wydaje.Żeby nie otworzyć drzwi od zewnątrz trzeba uruchomić blokadę elektryczną (na tunelu środkowym w megi2)Jest jeszcze jedna blokada elektryczna zamykająca drzwi i okna od wewnątrz..przy panelu sterowania szybami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!