Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wielki problem z odpalaniem auta przy minuso


Rekomendowane odpowiedzi

Mirecc kup żonie Seicento:-)Mniej kosztów przy naprawach;-)Moja się wybiera na prawko i na pewno będę jej szukał jakiegoś cieniasa bo Scenika mi żal:-)

 

[ Komentarz dodany przez: gojgien: 2010-01-29, 01:57 ]

zamiast cieniasa poszukaj starszej fiesty albo CLOI zawsze to bardziej na auto wygląda, a i wielkością i standardem nie odbiega od tych, które są na egzaminach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy znaleźć dobrą stację i będzie odpalał bez dopalaczy, takie jest moje zdanie.

Całkowicie popieram, czyli to już Nasze zdanie <ok> Mam w okolicy stację, która kiedyś miała miśka w szyldzie, obecnie jakiegoś dziesięcionoga. Wieść gminna niesie, że paliwo choć tańsze to czasami chrzczone jak o. "grzybek" przykazał.

Jakie było zdziwienie, a wręcz obraza "nalewacza" gdy poprosiłem o nalanie 2l. (słownie dwóch litrów) by do stacji benzynowej dojechać. Akurat silnik już na oparach pracował.

Obecnie jest różnie, jedni chwalą sobie tą stację, inni już nie chcą o niej słyszeć. Ja też ją omijam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety, problem w dalszym ciągu pozostał. Temperatura trochę zelżała, założyłem naładowany akumulator, kręcił żwawo ale niestety nie odpalił. Paliwo w przewodach widoczne, słychać, że pompka paliwa pracuje ale za nic nie chce zaskoczyć. Zastanawia mnie jedna rzecz - kręcił całkiem żwawo i nagle przestał prawie w ogóle. Z reguły było tak, że stopniowo kręcił coraz słabiej aż w końcu przestawał, natomiast teraz nagle przestał, ba.. kręcił jakby nieregularnie. Wskaźnik akumulatora wskazuje naładowanie - kolor zielony. Ktoś ma jakiś pomysł.. może jednak nie chodzi o paliwo tylko o coś innego, rozrusznik? Nie mam pojęcia. Ponawiam też pytanie do forumowiczów z Warszawy, którzy mieli podobny problem. Czy ktoś może mi polecić jakiś godny zaufania zakład? Do tej pory auto było serwisowane w DECAR na Modlińskiej (2 razy) oraz w serwisie na ul. Działkowej 41A - niestety w tym konkretnym przypadku bez rezultatu.

 

Poniżej filmik z próby odpalenia - owe nieregularne kręcenie:

http://www.youtube.com/watch?v=yDLmiGEHFN0

 

Mały update, udało się uruchomić za pomocą sprayu K2 Autostart użytego bezpośrednio do wlotu powietrza. Niestety kiedy tylko przestaję psikać silnik dławi się i gaśnie. Póki starczyło preparatu silnik palił. Tak jakby paliwo nie dochodziło.. Nie wiem. Jakieś wnioski Panowie? Pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolega Walther 77pocisnął czy kiedykolwiek próbowałeś zmieszać denaturat z ropą .To kup sobie 1litr i próbuj aż do bólu bo bryndza nie miesza się z ropą tylko pozostaje na dnie .Właśnie wczoraj wieczorem musiałem cały zbiornik zlać bo posłuchałem takich mądrych jak co niektórzy są że leją dentke. Niech im jeżdżą jak najdłużej.Paliwo wlałem z Orlenu no i teraz wygląda jak 100% sok pomarańczowy a na dnie jest denaturat.A filtr paliwa to pożal się panie .No chyba że Orlen nie = Orlen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!