Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Oryginalne chlapacze


Rekomendowane odpowiedzi

Przemo_CK, a plastikowe nadkole jest wyprofilowane do tego chlapacza czy nie? Bo nie pamiętam czy i mnie tak ładnie to przylegało. Mam na mysli wyprofilowanie między kołem a nadkolem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meganecoupe02, nie wiem czy dobrze rozumiem - chodzi o to czy profil plastikowego nadkola w miejscu łączenia z chlapaczem jest jakoś dopasowany do chlapacza kształtem? jeśli tak, to nie zauważyłem, żeby było ono jakoś specjalnie wycięte, docięte czy wyprofilowane pod chlapacz. Kształt nadkola w tym miejscu najlepiej widać na zdjęciach 2055, 56, 57(dołączam), 58, 59 i 61. Nie widziałem nigdy nadkola bez chlapacza, więc nie wiem jak wyglądają dziury na śruby - czy są na nie jakieś zagłębienia czy nie, a jak widzę na zdjęciu chalapcza, które umieściłeś, na nim są lekko zagłębione. Na chłopski rozum powinny wejść lekko w nadkole plastikowe.

Mogę zrobić albo więcej fotek, albo jesli często bywasz w WW możemy się jakoś spiknąć na tygodniu, czy w weekend któryś na chwilę i sobie obejrzysz i porównasz.

2057:

img20571024x683.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że trudno będzie mi to wytłumaczyć :)

Zaznaczam na zdjęciu mniej więcej o co chodzi.

img2056fv.th.jpg

Jak grasujesz gdzieś w okolicach Bemowa to nie ma problemu, ja cały czas siedzę w Warszawie więc możemy się zgadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konrad_28, na allegro masz coś takiego od passata, ale w sklepie sprzedającym art. metalowe motoryzacyjne znajdziesz coś pasującego. Pochwal się rezultatem jesli założysz zanim uda nam się spiknąć z meganecoupe02 i opisać sprawę na forum.

 

meganecoupe02, jutro bede znał grafik mojej roboty w tygodniu to napisze kiedy moge sie po niej wyrwać w okolice bemowa w miarę wcześnie. Pracuję na służewiu, mieszkam na ursynowie, więc w ciągu dnia będzie ciężko. dlatego pozostaje ewentualnie weekend i popołudnie. Ale skoro i tak czekasz na lakierowanie to sprawa pare dni może poczekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Przemo_CK czy mógłbyś wstawić jeszcze fotkę jak wygląda ta spinka która trzyma chlapacz od spodu

Też się podepnę do tej prośby :)

dsc01543k.th.jpg

 

Tak wygląda spinka od tylnych chlapaczy, wg mnie też by pasowała, ale jest trochę za wąska. Do chlapaczy przednich powinna mieć co najmniej 20mm szerokości.

Przemo_CK, możesz jeszcze raz podać linka do tych spinek od passata z allegro?

Objeździłem już tyle sklepów i każdy sprzedawca mnie odsyła do ASO, a w ASO nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Nie, tylko te miejsca które wymieniłeś. Do progu są przyklejane w trzech miejscach - sprawdzałem to wczoraj.

Tak to wygląda:

Obrazek

 

Panowie a gdzie mozna kupic takie piękne błotochrony i za ile?

 

Ma ktos fotki tych chlapaczy zamontoanych na coupe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommi3737, na allegro trzeba szukać, oglądać ogłoszenia i wyrywać najlepiej z rozbitków.

Ja mam juz założony komplet w kolorze na swojej coupe, ale zdjęcia wstawię dopiero jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

[przeniosłem do istniejącego tematu]

 

I czy wogóle da się zamontować?

Witam kolegę, jakoś podobe mamy początki tablic Rej :) POB.....

Mam pytanko co z chlapaczami??? Bo siedząc domu (pałamany palec od nogi) zastanawiam się nad chlapaczami, aby odpryskujące kamienie spod kół nie obijały progu oraz lakieru. Te z allegro mi się jednak nie podobają a oryginalne bardzo podobają mi się ale są bardzo kosztowne. Ktoś z forum napisał że 2szt. przednie kosztuja 180 zł.

Dla zobrazowania posłuże się zdjęciem kolegi meganecoupe02 i jego cacuszka chyba najpiekniejszej coupetki :) http://img59.imageshack.us/i/dsc00161ft.jpg/

Może ktoś ma takie na zbyciu??? Czy od scenica pasuja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!