Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Profil


19Urban94

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś na jakimś forum widziałem coś takiego, że automatycznie generował się kod, ale dodatkowo w opisie przy polu do wpisywania pojawiała się cyfra, którą trzeba było wpisać jako ostatnią. Zobaczcie sami.

http://www.my-navia.pl/profile.php?mode=re...amp;agreed=true

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum Vectra Unlimited trzeba podać przy rejestracji dwie ostatnie litery pierwszego członu nazwy forum, więc też proste i skuteczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wprowadził zamiast jakichś literek, wpisywanie kodu zwrotnego, otrzymanego SMS-em, po wysłaniu wysoko płatnego SMS-a na rzecz jakiejś fundacji pomocy społecznej. W ten sposób jednocześnie pozbędziemy się i botów i TROLI, a i pożytek jakiś z tego będzie.

Tak sobie jeszcze myślę, że by było sprawiedliwie to należało by taką operację również przeprowadzić na już zarejestrowanych profilach, robiąc w ten sposób porządek z martwymi nickami.

dodano

W taki właśnie sposób rejestrowałem się na jednym z symbianowych for. Dla tych co nie chcieli wnosić opłaty była taka możliwość, jednak trzeba było czekać do najbliższego piątku, kiedy to admin ręcznie zatwierdzał darmowe konta z całego tygodnia.

Tam opłata w wysokości 2,44 (z VAT) była przeznaczona na utrzymanie serwera.

Jedno jest pewne, porządek jak mało gdzie tam panuje. (a i download jest "bogaty")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otrzymanego SMS-em, po wysłaniu wysoko płatnego SMS-a na rzecz jakiejś fundacji pomocy społecznej

niby tak by było dobrze i nawet popieram ale max 3 zł, to już odstraszy dzieci neo, i usunie nam martwych userów.

Jestem jak najbardziej za opcją kolegi gojgien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ale pod warunkiem, że pieniądze będą "szły" na szczytny cel.

Jako szczytny cel rozumiem, że będą przeznaczone na jakąś konkretną fundację (do przedyskutowania na jaką), na utrzymanie serwera lub przeznaczane na działalność forum/klubu.

Moim zdaniem opłata 2,44 zł(VAT) jest jak najbardziej rozsądną kwotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat ciekawy, ale kolega marek_c ma rację, znalazłem przykładową stronę takiej firmy i z 2,44 zapłaconych przez nas na "szczytny cel" zostanie przekazane 1 zł z Vat, czyli 1,44 zł pozostaje u operatora usługi, oczywiście być może są inne firmy gdzie prowizje wyglądają inaczej.

http://www.atomsms.pl/partner/prowizje/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z tym wymuszaniem to gorzej. Mogę dać ogłoszenie na stronie głównej z prośbą o uaktualnienie danych.

 

Odnośnie opłaty na cele charytatywne przy rejestracji to spowodowałoby odwrót od rejestracji znacznej części użytkowników. Poza tym połowa 50% wpłaty poszło by na opłatę obsługi takich smsów. Także nie będziemy wprowadzać takich rozwiązań jeśli chodzi o rejestrację.

 

Obecnie sprawa spambotów nie jest już tak uciążliwa jak poprzednio.

Generalnie jest dużo klas w php, które generują obrazek na podstawie tekstu jako zabezpieczenie przed botami. Niestety boty są coraz "sprytniejsze" i potrafią odczytywać grafiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że użytkownicy z przebiegiem poniżej 100 tyś są dyskryminowani. W przebieg trzeba wpisać liczbę, co najmniej 3 cyfrową a domyślnie jest to w tyś km, czyli jak ktoś ma poniżej 100 tyś to nie może tam nic wpisać B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!