Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

dziwne drgania miedzy 1400 a 1800 obrotow si


Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie,szukalem ale nie znalazlem nic na ten temat.

od jakiegos czasu jadac autem w zakresie obrotow 1200do 1800 mam dziwne drgania slyszalne z przodu po prawej stronie.poza zakresem tych obrotow wszystko ok.zaczelo sie to w sumie dziac po wymianie zarowki z prawej strony.ale raczej wszystko dobrze poskladalem i nic nie powinno tam byc luzne.czy ktos mial moze podobne usterki?

poduszka pod silnikiem od strony rozrzadu wymieniana jakis czas temu.prosze o pomoc bo mnie to najzwyczajniej w swiecie drazni jak jezdze tym autem.

pozdrawiam

darekn12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jakaś inna poduszka, sprawdź tą od góry, a co ty kolego rozkręcałeś żeby wymienić żarówkę ?? bo ja zawsze skręcam kołami na maxa np. w prawą stronę zdjejmuję osłonę w nadkolu i wymieniam żarówke awentualnie jak nie dał bym rady to bym zdjął koło ale jak dla mnie to zbędne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkrecalem nadkole bo nie moglem przez otwor wycagnac postojowki.dopiero jak odkrcilem nadkole to latwiejszy dostep byl do zarowki i jakos tak mi sie wydaje ze zaraz po tym zaczelo sie to drganie...

na luzie tego nie ma takich drgan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno nadkole nie powoduje drgan, wydaje mi sie że poduszka śilnika ta od góry może być juz w nie najlepszym stanie, wjedz na kanał zdejmij osłone silnika od dołu i sprawdz jeszcze ta poduszke o ktorej napisales ze byla wymieniana bo moze ona tez byc zrypana u mnie właśnie przez ta poduszke na dole byly ostre drgania, wymieniłem i juz jest git B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

jest to mój pierwszy post na forum i chciałbym się przywitać.

Mam podobny problem ze swoją meganką, podczas hamowania gdy prędkość spada do około 60 km/h pojawiają się drgania na kierownicy. Zanikają gdy prędkość spadnie poniżej 40 - 30 km/h.

Wymieniłem tarcze i klocki jednak nie pomogło i dalej jest bicie.

Mógłby ktoś zasugerować gdzie szukać przyczyn?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!