Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

stłuczka fotki:) - tylko naszych autek.


back2

Rekomendowane odpowiedzi

Malykubek, wybierz się na wycieczkę do Stambułu, tam się dopiero "dzieje" :)

rakus145, nie martw się, będzie następna Meganka, żeby nie zmieniać statystyki Renault na śląsku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dobiłem ale to pani zajechała mi drogę gdy jechałem do pracy. Stało się to na skrzyżowaniu. Światła były wyłączone. Popatrzałem w lewo nie widziałem nic i kontrolowałem prawą i przyśpieszałem aż tu nagle bum. Wychodzę twarz mnie boli wszędzie pełno dymu i alarm. No i jakoś warsztatowi udało się sprowadzić części do 30tys :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i stało się - moja pierwsza stłuczka. W czwartek rano w tył mojej Meganki wjechał Golf IV. rzecz miała miejsce zaraz po ruszeniu ze świateł - samochody ruszyły, po przejechaniu kilku dziesięciu metrów zaczęły się zatrzymywać - ja zdążyłem się zatrzymać - ten za mną już nie.

Uszkodzenia - dostał zderzak - nie popękał z zewnątrz ale połamały się wszystkie poprzeczki od wewnątrz, dostał pas tylni i podłoga bagażnika - wnęka na koło bagażnika.

Fotki:

32e3902b9c6603femed.jpg

15c53726d5fd71aamed.jpg

5ab557543f93b78fmed.jpg

 

Jestem już po oględzinach likwidatora i czekam na decyzje o kasie. A zderzak przepastowałem pastą polerską, woskiem z czarnym kolorem i jeżdżę dalej.

c748181dfa913006med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Ostatni tydzień był ciężki.

Najpierw pracownik zieleni miejskiej podczas koszenia porysował mi zderzak przedni ( załącznik 4)

Po dwóch dniach (na skrzyżowaniu) wbiła się do mojego kuperka pewna kobietka.

Pod zderzakiem połamane nadkole, skrzywiona belka.

Auto oddane już do ASO, pełnomocnictwa podpisane. Teraz tylko czekać aż będzie zrobione.

 

[ Dodano: 2010-07-22, 14:04 ]

Mam już wycenę szkody ( zderzak przedni) całość odszkodowania wynosi 370zl brutto.

 

[ Dodano: 2010-08-03, 14:23 ]

Wycena szkody za uderzenie w tyłek : 11 400zł.

 

[ Dodano: 2010-08-10, 07:55 ]

Proponowane odszkodowanie w pieniądzu przez ubezpieczyciela: 5100zł.

Auto w/g wyceny jest warte 12 000zł, a naprawa bezgotówkowa wyceniona przez ASO

na 10600zl. Auto jest już naprawiane. Po naprawie umieszczę foty.

post-23904-1279777782_thumb.jpg

post-1-1279777782_thumb.jpg

post-1-1279777783_thumb.jpg

post-1-1279777784_thumb.jpg

post-1-1279777785_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kotlina kłodzka, prędkość 20-30km/h, podjazd pod górę, z lewej strony drogi wyskakuje jeleń i trafia w autko. Uszkodzenia - błotnik, drzwi przednie, tylne, drobne ryski na masce i drobne wgniecenia na słupku. Zwierz zbiegł z miejsca wypadku.

post-15765-1281438020_thumb.jpg

post-1-1281438020_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie było znaku ostrzegawczego o łosiach i zawiadomiłeś policję to masz szansę na jakąś kasę, w przeciwnym razie będzie ciężko. Ostatnio na forum był opisany taki przypadek.

A najszybciej kupisz części w kolorze, wymienisz sam i będziesz jeździł dalej. Trzeba będzie tylko przedni błotnik spasować, drzwi będą wisieć jak te obecne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!