Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

stłuczka fotki:) - tylko naszych autek.


back2

Rekomendowane odpowiedzi

a ten mi dzisiaj palnął 4tysie za naprawę
normalka...nowy zderzak,malowanie,prostowanie i konserwacja podłogi.Gdyby to ktoś mi wjechał w dupsko to też bym odstawił auto do ASO.

A teraz drodzy koledzy przestając się zajmować tą kupą blachy może byśmy wysłali Megi do lekarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megi98, Po to aby sprawdził ci dokładnie te kręgi. Uwierz mi waldek708, wie co radzi.

Megi98, przelicz czy opłaca ci się robić autko czy nie lepiej dołożyć deczko i kupić w całości.

4 tys. to i tak mało. Mi w mojej starej megance za wymianę zderzaka z malowaniem jakoś 3200 policzyli a tu jeszcze pisałaś, że kuper mu się wygiął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CareK - dziękuję za słuszną uwagę <ok> (wyciąłem też twój post). Zgodnie z twoją sugestią, zrobiłem korektę ostatnich postów i powycinałem to co zbędne było i nie na temat.

Jak komu się coś nie podoba to jego problem :!:

Jak jeszcze coś do wywalenia a przeoczyłem to proszę o PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megi98 Sprawdź jak tam sanki pod silnikiem. Moja Meg miała tylko pokrzywione troszkę, i dało się naprostować. Wspominam bo wymiana sanek to troszku zabawy z silnikiem, wahaczami i czymś jeszcze ;p co podwyższa koszty. Same sanki, używka ok 150zł, ale zabawy co nie miara z wymianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RACHE, blacharz-lakiernik powinien zamknąć się w 1200zł plus części używki to odratowanie marysi będzie mnie kosztować jakieś 2300 max 2500 może mniej... zależy jak uda mi się właśnie z częściami i blachą :-> Dzień po stłuczce mechanior zawitał na podwórku,po oględzinach powiedział że silnik jest dobry tylko chłodnica do wymiany i kilka drobnych szczególików. Jak dla mnie- nie jest źle, ważne że silnik cały i zdrowy <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie- nie jest źle, ważne że silnik cały i zdrowy <ok>

To samo sobie mówiłem jak już moja Meg stała u mechaniora. Na rozluźnienie dorzucę wspominkę o warsztacie w Toruniu gdzie za samą robotę przy mojej chcieli 2500PLN + oczywiście części... normalnie śmiech na sali! Także dla przyszłych "stłuczkowiczów" uważajcie na naciągaczy i pseudo-fachowców!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Parę dni temu moja żona miała okazję doświadczyć na Fluence "legendy" Ronda "Radosława" (aka Rondo Babka) w Warszawie. Żona zjeżdżała lewym pasem w Okopową, gdy facet ze środkowego pasa wjechał jej w tylne prawe drzwi. Jeszcze twierdził, że żona wymusiła pierwszeństwo :evil: Na szczęście wezwany patrol policji odpłatnie dokształcił pana z jazdy po Rondzie Radosława i nauczył uważnego przyglądania się liniom wymalowanym na jezdni.

Poza samochodami nikomu nic się nie stało.

 

Oto foty:

flbum1.th.jpg flbum2.th.jpg

 

Uszkodzone:

- prawe tylne drzwi

- listwy ochronne drzwi z prawej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzis dosiadlem pierwszy raz służbowa Megankę III 1.6 (od 3tyg w firmie, 3,5tys przebiegu) i ................. na swiatłach nie zauważyłem, że nie rusza mój pas (słońce swieciło prosto w oczy i testowałem przyciski). Wjechalem kobiecie w tyl. Miala hak więc u mnie wieksze szkody. Przedni zderzak do wymiany, reflektor, chlodnica klimy i do poprawki albo wymiany maska. Pierwsze odczucia w porównaniu do mojej prywatnej są takie, że jest głośna, jakaś taka plastikowa cała w środku. Wole moją :) Znaczek który odpadł zawiesze sobie nad biurkiem jako "srebrna odznaka Renault" :)

post-24745-1285265530_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o przelożonych to nikt nie wkurzył sie. Niektorzy to nawet smiali się, obstawiali jak tylko samochód pojawił się w firmie kto bedzie pierwszy który go uszkodzi. Można powiedzieć że wygrałem :) Kilkanaście samochodów jest na stanie więc co chwila jakiś jest uszkodzony. Nauczyli się już nie płakać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Może to nie stłuczka ale w sobotę rano nerwy trochę miałem. Chciałem pojechać po szwagra do szpitala. Wychodze przed blok a tutaj taki ładny obrazek.

 

20101009319.jpg

 

Oczywiście śladu lusterka nie ma. Koszt używanego 50zł tylko dojdzie malowanie i co gorsze mam teraz wersję od anglika i od ph2 i kosteczka nie pasuje :-( muszę z tym powalczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja w piątek załatwiłem swoją Megi.

 

Jechałem sobie powoli około 20 km/h bo chciałem zjechać z drogi i poprostu w pośpiechu nie włączyłem kierunkowskazu ani nie spojrzałem w lusterko a w tym czasie betoniarka mnie wyprzedzała i poprostu zajechałem jej droge.

Fakt że było to na łuku i była podwójna ciągła sprawił że wina jest moja i kierowcy betoniarki.

Ja źle wykonałem manewr skrętu a on wyprzedzał mnie w niedozwolonym miejscu.

No i walnął mnie w bok i pociągnął z 8 metrów do rowu.

Megi stoi na lawecie i czeka na rzeczoznawce. Ale od razu widać że złom ją czeka.

 

Na dodatek przegląd wychodził tego dnia i godzine przed zdarzeniem go zrobiłem [uffff]

 

zdjcie0119p.jpg

 

zdjcie0117d.jpg

 

zdjcie0118g.jpg

 

zdjcie0120qnn.jpg

 

A na dokładke [może nie widać dobrze ale urwał się z tyłu zaczep na linke]

 

http://www.youtube.com/watch?v=zX5jXJdIORw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!