Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

stłuczka fotki:) - tylko naszych autek.


back2

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem czy do kasacji... można jeszcze ją odratować (chyba), znajomy miał taki sam wypadek, znalazł części na szrocie i dał do wyklepania. Oczywiście musisz się blacharza-lakiernika zapytać czy się opłaca robić auto ;-) A jak Cię wyciągali z rowu to pokiereszowali Ci coś pod spodem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bo po pierwsze dach tez się trochę wygiął a w rowie jak wyciągali to zawisłem na podwozie i też się powyginało.

A po kolizji nawet nie mogłem bagażnika otworzyć bo tak jest bok rozwalony.

Prawą felgą rozwaliłem betonową zabudowe rowu i zniszczyła się przy tym piasta.

Siedzenie kierowcy i tylna kanapa też są uszkodzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem sobie powoli około 20 km/h bo chciałem zjechać z drogi i poprostu w pośpiechu nie włączyłem kierunkowskazu

 

20km/h w pośpiechu :-P

 

Szkoda autka.Milicja była? Czyja w końcu wina? Jak nie było kierunkowskazu to nie chciałeś skręcać, tylko kot Ci wybiegł chciałeś go ominąć, a że kierowca betoniarki wyprzedzał na podwójnej to jego wina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spieszylem sie ale zjezdzalem z drogi do posesji i dlatego bylo 20 km/h i zamiast sie skupic na drodze to myslalem czy zdąże szybko wrócić do domu itp.

 

Mam nadzieje że będzie złom :]

 

Były 2 radiowozy bo jak przyjechał jeden to nie był w stanie ustalić kogo wina i wezwał kolegów żeby się naradzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były 2 radiowozy bo jak przyjechał jeden to nie był w stanie ustalić kogo wina i wezwał kolegów żeby się naradzić

To jest nasza policja - szkoda gadać.

Szkoda Reni, ale złom murowany, nawet jeżeli będzie wina kierowcy betoniarki to za wiele z polisy nie weźmiesz.

Potwierdza się jedno - Renówki to bezpieczne auta :)

 

P.S. Na przyszłość patrz w lusterka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dodatek przegląd wychodził tego dnia i godzine przed zdarzeniem go zrobiłem [uffff]

Jeśli się mylę to mnie poprawcie, ale chyba w tym przypadku bez zrobionego przeglądu chyba nie było by żadnych konsekwencji bo przegląd jest ważny do dnia w dowodzie włącznie. Dobrze myślę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie tak jak ja, że jadąc RENAULT czujecie się lepsi od innych? Potężna moc, zwinność i niezawodność naszych bolidów uratuje nas z każdej opresji. To prawda. Ale w starciu z ciężarową SCANIĄ szanse się wyrównują. I marne to pocieszenie, że SCANIA wygląda gorzej... :) W związku ze szkodą całkowitą zawieszam odwiedziny Forum. Ale nie na długo. Szukam jakiejś zacnej kochanki, która zastąpi moją starą miłość. MEGANE FOREVER!

 

Przeniosłem do istniejącego tematu.

post-1538-1290625860_thumb.jpg

post-1-1290625860_thumb.jpg

post-1-1290625861_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

NIechlubnie i ja tu wylądowałem :-( , jakś czas temu się mi przytrafiło, skrzywdziłem Megi moja wina, moja wina..... :-x

Ciekawe ile może mnie to kosztować :-):-) :P

NIby jest AC ale szkoda zniżek dla pierdoły

dscn87030.jpg

polecicie koledzy jakiegoś sprawdzonego taniego lakiernika w Poznaniu, okolicy ;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebcio76, nic się nie martw dobry blacharz to wypchnie i tylko muśnie szpachelką. Ty jednak zachowaj te fotki dla potencjalnego kupującego Twoje auto. Zawsze warto mieć takie coś w archiwum, by pokazać jakie były szkody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!