Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

lakierowanie zderzaków bo zawsze nowe inny


Rekomendowane odpowiedzi

witajcie ja swoją megi kupowałem dokładnie rok temu i po kilku dniach dopiero w domu zauważyłem drobne niedorupki lakieru, dokładniej to właśnie na dachu w miejscach opadających już w stronę okien czyli prawie na "krawędziach" są delikatne 2-3 zacieki nie duże ale żadnych dziurek piasku i włosów. Mnie załamywało zawsze to że zderzaki w nowym aucie mają inny odcień ale teraz jestem już po lakierowaniu obu zderzaków w ASo miałem ich drobne otarcia i kolor pasuje idealnie do całego autka, pozatym do soboty będę miał pomalowane listwy ochronne na drzwiach na kolor autka a także srebrne łezki pod lampami zamieniam na czarny metalik + zamian na czarny metali belki miedzy lampami. zobaczymy co z tego wyjdzie.

W każdym razie lakiernia w której maluje na razie spisuje się bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakierowałem w auto-zięba w Katowicach, wszystko ładnie: listwy wszystkie mam w kolorze auta, jeden dużyy minus przedni zderzak nadal minimalnie różni się od koloru autka ale mniej niż fabrycznie, tylny mam idealnie dobrany-lakierowany w maju 2009 r.. Nie wiem czemu im to nie wyszło tym razem. Trudno jest lepiej niż było.

 

[ Dodano: 2010-02-17, 20:58 ]

Czekamy na foty :)

W ktorym ASO lakierujesz ?

post-22942-1266436431_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedni zderzak nadal minimalnie różni się od koloru autka ale
jesteś pewny?Jakoś nie chce mi się wierzyć,żeby lakiernik dorabiał lakier osobno na przód i tył :roll: Przynajmniej tak nie robi dobry lakiernik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tył miałem robiony 9 miesięcy temu.

 

[ Dodano: 2010-02-17, 21:11 ]

jasne że nie dobierali by osobno

 

[ Dodano: 2010-02-17, 21:28 ]

zrobię fotki w słoneczny dzień to będzie pomarańczowo lepszy efekt.

ps swoją drogą czekam aż ktoś pomaluje srebrne oczka pod lampami na kolor autka - korcił mnie ten wariant ale nie zdecydowałem się

 

[ Dodano: 2010-02-17, 21:30 ]

no i czekam na wiosnę dorzucę czarne aluski będzie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarioIII, przód....hmm...kwestia gustu :) Bok bardzo ładnie. O wiele lepiej się prezentuje. A co do czarnych alusków to IMO nie pasują do tego koloru nadwozia (ale to moje personalne odczucia) - może zmienię zdanie jak zobaczę :)

 

PS: masz go zglebionego czy mi się wydaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy zglebiony? bity?

Jeśli tak to miałem otarcia lakieru stąd malowanie z oc sprawcy

 

[ Dodano: 2010-02-17, 22:28 ]

otarty delkat zderzak tył w maju a w lutym tego roku przód ryska więc wszystko polakierowane na nowo stąd zmiany kolorów

 

[ Dodano: 2010-02-17, 22:29 ]

sam bym tego nie sponsorował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko pakiet sportowy (spojlery dookoła i dyfuzor) to optycznie obniża dość mocno.

Niestety pakiet sport nie redukuje dziury między kołem a nadkolem. Też mam ten pakiecik i trochę się między innymi o niego boję - zwłaszcza o przód. Tak czy siak, to trochę inny temat i nie będę ci spamować w twoim wątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie MARIOIII wrzuc fotki swojej furki, polecales tez felgi, dlatego podrzuc pare fotek wiecej. NAjlepiej zrob to w: ( czyli zakladasz nowy temat i wrzucasz tam foty fury - ile masz :) )

Nasi użytkownicy i ich auta »

Nasi użytkownicy - Megane III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mnie właśnie lekko ktoś otarł tylny zderzak i nie wiem co zrobić. :evil:

Bardzo nie widać więc może bym spróbował jakoś zapastować to? Próbowaliście jakiś środków? Coś polecacie w takiej sytuacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!