Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Instalacja radia w Megane I


Rekomendowane odpowiedzi

sory za jakość zdjęć, telefon

Radio mam w łatwo dostępnym miejscu, wygodne zamocowanie gruszki, tylko mocowanie Anteny mnie denerwuje bo w garażu nie mogę otworzyć bagażnika

Ciekawe jest tez przykręcenie uchwytu na mikrofon do kasety +++ za kreatywność

szerokości

post-27776-1284725339_thumb.jpg

post-1-1284725339_thumb.jpg

post-1-1284725340_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zdjęcia.

Ja w chwili obecnej mam Midlanda na magnesie i się zastanawiam nad czymś innym.

Nie wiem czy montować na uchwyt, czy może w miejsce spryskiwacza.

Jak będziesz montował w miejscu spryskiwacz, to zrób manuala ze zdjęciami.

Na pewno wielu osobom sie przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy montowaniu w miejscu spryskiwacza uważajcie bo oryginalny spryskiwacz zajmuje 2 otwory. Jeden na wąż z płynem i drugi na śrubę. Są one w pewnej odległości od siebie i na przykład u mnie antena nie zasłoniła jednej i musiałem ja załatać (docelowo chcę tam wcisnąć spryskiwacz od innego auta ale nie mogę znaleźć takiego który będzie dobrze pasował).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

slawskip, odpowiednio przyciąć maskownicę popielniczki, podkleić pod te kawałki np. magnesy na odpowiednich dystansach, a magnesy do blaszek mocujących radio. Moim zdaniem to najprostsze i najmniej ingerencyjne.

Popielniczkę do pocięcia można kupić za niewielkie pieniądze w allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

brudijr wyżej możesz zobaczyć gdzie mam antenę, a kabel mam puszczony przy dachu, nad tymi "trzymaczkami" do rak, potem wchodzi w prawy słupek i idzie we wnękę pomiędzy schowkiem a atrapą (gąbkę tam mam wiec można było go wcisnąć), potem przyciśnięty jest plastikiem z środkowego tunelu (oczywiście nałożony jest na niego kawałek wężyka gumowego żeby się nie przecierał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kabel jest poprowadzony po stronie pasażera, kabel idzie pod deską rozdzielczą do słupka A. Po słupku idzie pod uszczelką, potem pod maskownicą górnego mocowania pasa i dalej w uszczelkę nad tylnymi drzwiami do słupka C i tam wychodzi na dach. Antenę mam przed spryskiwaczem tylnej szyby. Kabla praktycznie nie widać, jedyne co to jak się otworzy klapę bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!