Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

autoalarm czy sama centralka??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio chciałem sprawdzić alarm w samochodzie czy wszystko jest ok bo niedawno zakupiłem autko... no i zrobiłem mały teścik no i już sam nie wiem czy ta wersja ma alarm czy nie bo czujniki ruchu w aucie są ale równie dobrze mogą być to atrapy... zrobiłem tak ze po zamknięciu i odczekaniu 30s auto np. po otwarciu od środka lub ruchu w środku lub nie zamkniętej masce nic nie robi zachowuje się jakby była tylko centralka bo jeździłem wcześniej inną megi i po 30s jak został pasażer w zamkniętym samochodzie to włączał się klakson i światła mam wersje sport way z opcja HF czekam na jakieś pomysły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujniki ruchu musisz wyłączać za każdym razem jak tego potrzebujęsz - nie można ich wyłączyć na stałe

 

Z tyłu po prawej stronie bagażnika na plastiku pod boczną szybką powinieneś mieć kontrolkę która powinna migać jak zamkniesz samochód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde no to w takim razie nie mam bo z ciągnąłem plastik i kawałek tego materiału i kabelki z obuch stron wpadają na dół i tam są z tego co mi się wydaje związane i do niczego nie podłączone ale zauważyłem ze ktoś kiedyś majstrował przy tej stronie i z ciągał cały boczny ten plastik i coś robił bo nawet kable były przygniecione od czujek i prawie przecięte tobie "Nel" chodziło o takie wycięcie w plastiku podłużne tak?? bo niby wygląda mi to na miejsce na diodę sygnalizacyjna ale nie mam jej tam ani żadnej konsoli :/ zastanawia mnie to czy tak jak mówię ktoś się pozbył alarmu bo możne zepsuł się czy po prostu od nowości nie było a wiec proszę wszystkich jak by mogli ażeby i u siebie zobaczyli czy jak są czujki ruchu to maja alarm czy tez podobnie jak ja ze są czujki a alarmu nie ma... z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!