Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem i nie tylko ja bo i ASO odnośnie stuków przy przednim prawym kole. Mianowicie o paru dni przy podjeżdżaniu pod krawężnik i nie tylko aktywuje się brzdęk przypominający uderzenie rury o metalowe podłoże. Pojechałem do mechanika "Partnera renault-a", koleś stwierdził luzy na drążkach. Pomyślałem OK, wymieniłem ale stuki dalej się aktywowały, zgłosiłem reklamację, gość zdemontował mi przednie zawieszenie ale okazało się, że wszystko jest OK. Bardzo mnie to wkurza bo jestem człekiem, który nie lubi jak coś nie gra. Pomóżcie mi bo już mi ręce opadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

przebieg mojej megi to 95000 rocznik 2003, ale po ostatnich testach na bezdrożach i po niezłych dziurach nic mi nie puka, powoli przekonuje sie ze nie jest to wina zawieszenia. Bo gdyby tak było to miałbym stuki przy małych dziurkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro są oryginały na dwie strony za 300zł poduszka i łożysko... poszykajcie bedzie taniej...

Piszesz o gościu o nicku asriel? Z tego co mi się wydaje to on chce 295 ale za 1 szt. Komplet wyjdzie 2x więcej.

 

ja najtaniej widzialem za 165zł szt. SNR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro są oryginały na dwie strony za 300zł poduszka i łożysko... poszykajcie bedzie taniej...

Piszesz o gościu o nicku asriel? Z tego co mi się wydaje to on chce 295 ale za 1 szt. Komplet wyjdzie 2x więcej.

 

Nie Kate_r, teraz akurat nie ma ale było z tydzień temu, a swego czasu ja kupiłem, komplet prawa, lewa, poduszka i łożysko w oryginalnym opokowaniu reno 300zł

 

[ Dodano: 2007-06-12, 17:30 ]

ja najtaniej widzialem za 165zł szt. SNR

 

a gdzie to widziałeś????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sornat, dzięki za info, bo bede musiał do drugiej megi jeszcze kupić, mo mam dwie w domu, w tamtej juz raz było to wymienione przy 30tyś i teraz bedzie przy 60, to szybko i przy seryjnych felgach 15", a moja cały czas na 17'' pierwsze przy 60 same łożyska a teraz przy 100tyś poduszki tez bo sie jedna potargała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!