Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wszystko co chciałbym wiedzieć o mojej megan


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

nurtuje mnie od jakiegoś czasu jedna rzecz kupiłem nie dawno megane II sprowadzony z Francji wszystko miało być oki ogldal go mechanik jakieś tam drobne usterki usunął ale nie dawno otwierając klapę silnika przy dźwigni za obudowa znalazłem czarny kabelek który był od przeciety i za ubezpieczony taśma izolacyjna. Wie może ktoś z was co to za kabelek :-D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie tak typować to napiszecie tutaj setki postów.

 

Ściągnij sobie z ftpa schematy elektryczne do meganki II i wszystko będziesz wiedział. Musiałbym poszukać. Ale myślę że tobie się uda dociec przyczyny. Oraz nabierzesz odrobinę wprawy w obsłudze schematów. :-D

 

Link jest w dziale instrukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

już sie wyjaśniło ktoś wymieniał linkę do otwierania klapy silnika i tak zabezpieczył jej koniec ta taśmą izolacyjna .... :-/

 

ale mam inny problem .... u mechanika miałem wymieniana półoś wszystko byłoby oki gdyby nie to ze po przejechaniu 400km spadła osłona od przegubu wywaliło cały smar i zaczeło pykać dość głośno przy skręcaniu kół byłem poza domem i do tego niedziela wiec założyłem ta osłonę i wróciłem 400km z powrotem do domu na drugi dzień wstawiłem samochód do mechanika no i miał to naprawić ..... odbierając powiedział ze nie wie jak to sie stało ze obejma trzymająca uszczelkę spadła i ze to nie przegub pykał tylko jakieś dwie blachy o siebie ucierają no i miało byc oki ale nie jest bo cały czas słychać to pykanie przy skręcaniu tylko ze jest wytłumione jutro jadę znów do niego bo dla mnie to ten przegub jest uszkodzony i to on pyka anie jakieś tam blachy :-? może ktoś z was ma jakiegoś dobrego mechanika w Lublinie który jest godny polecenia i zna sie na megane II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanie dotyczące MII :-D dotyczy tylnej wycieraczki czy to prawda ze ona tylko działa przy wrzuconym wstecznym biegu a jak jedziemy do przodu to jej nie da sie uruchomić bo dla mnie to trochę dziwne ale może ja zabardzo wymagający jestem ... może mnie ktoś oświecić jak to jest a może znalazłem jakas nowa usterkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!