Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wszystko co chciałbym wiedzieć o mojej megan


Rekomendowane odpowiedzi

(...)dotyczy tylnej wycieraczki czy to prawda ze ona tylko działa przy wrzuconym wstecznym biegu a jak jedziemy do przodu to jej nie da sie uruchomić (...) :-D

Nieprawda. Działa również podczas jazdy do przodu, ponadto jest regulacja częstotliwości pracy tylnej wycieraczki. Do jej uruchomienia służy pokrętło w prawej manetce przy kierownicy, a do regulacji pokrętło z "kropelkami".

 

Ps. Zmień nazwę tematu bo zrobiliśmy wcale niemałe OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz juz zmieniłem :-D...... wecie co dziwna sprawa z tą wycieraczką ale u mnie przy manetce od wycieraczek nie ma opcji uruchamiana wycieraczki tylnej jest tylko możliwość regulacji prędkości przednich wycieraczkę i obrotowe pokrętło z kropelkami no i tyle ...czy jest możliwe ze została zamontowana inna manetka ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie krople to regulacja wycieraczek przód dla opcji z czujnika deszczu, natomiast ostatnie pokrętło prawej manetki to sterowanie tylnej wycieraczki. Raz do przodu (połozenie stabilne) to ruchy robocze, dodatkowe do przodu (niestabilne) to załaczenie spryskiwacza tył. Oprócz tego automatyczna opcja pracy tylnej wycieraczki z czujnika deszczu - przy wrzuceniu wstecznego podczas deszczu. Mi to kojarzy się z merdaniem że Megii jest chętna w czasie deszczu do jazdy do tyłu :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam

 

nurtuje mnie od jakiegoś czasu jedna rzecz kupiłem nie dawno megane II sprowadzony z Francji wszystko miało być oki ogldal go mechanik jakieś tam drobne usterki usunął ale nie dawno otwierając klapę silnika przy dźwigni za obudowa znalazłem czarny kabelek który był od przeciety i za ubezpieczony taśma izolacyjna. Wie może ktoś z was co to za kabelek :-D

 

Pozdrawiam

 

JAK TEN KABELEK JEST PO LEWEJ STRONIE, MIEDZY PRZEDNIM PASEM A OBUDOWA AKUMULATORA TO BEZ OBAW... JEST TO CZUJNIK TEMPERATURY :)

TEZ GO ODKRYŁEM PRZYPADKIEM... :)

 

[prosze przeczytac regulamin i poprawic swoj post. DrNO]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!