Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągam osłonki śrub od wycieraczek,odkręcam śruby i teraz ramie wycieraczki się wykręca czy wyciąga do siebie -bo nie wiem czy się zapiekły i muszę czymś polać żeby korozja puściła czy po prostu są wkręcane i się wykręca?

Wyciąga. Możesz to zalać WD i poczekać lub płynem hamulcowym(Uwaga - rozpuszcza wszystko, łącznie z lakierem). Obawiam się, że może być problem ze ściągnięciem, przyda się ściągacz dwuramienny do łożysk. Od razu odpuść sobie ściągacz do ramion wycieraczek YATO, nie założysz go w Megance. Ja swój połamałem, a ramie wycieraczki ani drgnęło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Woda wybija od razu po włączeniu klimatyzacji... Pojawia się po stronie kierowcy co może być przyczyną. Wygląda to tak jakby nieskraplała się pod autem tylko wybijała w środku-jakieś pomysły??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięcie

Ok. Albo jestem głupi albo nie widzę tematu do megane 1. Widziałem megane 2,scenic ale nie megane 1ph 2 . hymn...

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.13 – cytowanie Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK a jakiś instruktaż rysunkowy zdjęciowy ale do megane 1 nie 2 i do megane nie scenica?

 

Dodano: 26 mar 2015 - 15:36

Poproszę o rysunek techniczny spodu auta z zaznaczonym miejscem gdzie znajduje się przewód odprowadzający wodę z parownika. Dziękuję.

 

Dodano: 28 mar 2015 - 16:10

jak rozumiem nikt nie posiada zdjęć lub rysunków technicznych gdzie znajduje się w megane wąż skraplacza? Tak wiem są rysunki ,zdjęcia ale megane 2 oraz scenica ale megane 1 nigdzie nie widzę... ;(

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

 

Jestem nowy na forum więc z góry przepraszam, jeśli założyłem źle wątek.

Mam problem ponieważ po ulewie, zauważyłem u siebie wodę na dywanikach, zarówno od strony kierowcy jak i pasażera. Wodę z gumowych dywaników zlałem i zobaczyłem, że pod dywanikami też jest pełno wody na tej wykładzinie. Pod blokiem nie mam za bardzo możliwości tego osuszyć ale nasypałem żwirku dla kota to może trochę wyciągnie. Tutaj pojawia się pytanie skąd ta woda mogła się tam dostać? Szyby były domknięte więc nie wiem jak. W bagażniku sucho, więc odrzucam teorię o przeciekaniu od bagażnika. Jakieś pomysły co z tym dalej zrobić? Nie znam się na autach.

Ile mogła by kosztować nowa wykładzina z wygłuszeniem na całą podłogę, łącznie z tymi elementami przy skrzyni biegów itp.?

Pomóżcie, doradźcie bo ja kompletnie nie mam pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to były kanaliki to czy woda nie powinna być na desce rozdzielczej itd. Nie tylko na podłodze? Czy takie coś jest groźne?

I ile może kosztować wymiana wygłuszenia + wykładzina + montaż tak jak pisałem? Dodam, że w aucie nie mam klimy.

Edytowane przez Pablox2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!