Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

zagotowana woda


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszstkich serdecznie mam mały problem w mojej megi a mianowicie wczoraj mi sie zagotowała w oda w chłodnicy cała woda wyleciała co moigło byc przyczyna teraz smigam i jest wszstko wporzadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn?? W jaki sposób wyleciała i gdzie?? Może miałeś zbyt mało i się zagotowała, kontrolka się zapaliła (zwykle wiatrak powinien ja schłodzić gdy osiągnie pewną temperaturę)? Różne mogą być przyczyny, nieszczelne przewody, chłodnica - ja kiedyś miałem kłopot z uszczelką pod głowicą i tamtą drogą mi znikał płyn chłodzący..

 

W nawiązaniu do twojego wcześniejszego postu, że auto nie ma mocy, to też może wpływać. Z tego co widze, to najlepiej byś zrobił odwiedzając jakiś warsztat by zobaczyli co dolega autu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki test jak by to była uszczelka to by kopcił na białbo

 

[ Dodano: 2010-06-08, 07:23 ]

Wczoraj wymieniłem termostat odpaliłem chodził ja wiem nie całe 2 minuty nagrzał sie i woda w zbiorniczku podnosi sie do gory jak nie zgasze silnika to ja wywala pomocy co to może byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego boczek21, przy przedmuchach wcale nie musi kopcić na biało. To, że poziom w zbiorniku wyrównawczym się podnosi się ponagrzaniu to to normalna rzecz istotne jest o ile się podnosi i po jakim czasie. W Twoim przypadku (po 2 minutach) jest to wybitnie za szybko. Na wolnych obrotach nie powinno dojść do wybicia płynu nawet przy odkręconym korku. Takie prozaiczne pytanie czy po wymianie termostatu układ został prawidłowo odpowietrzony - jeżeli tak to proponuje przeprowadzenie testu z butelką, który na tym forum opisałem - da jednoznaczną odpowiedź na to czy są przedmuchy do układu chłodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki test jak by to była uszczelka to by kopcił na białbo
jak jestes taki mądry i zjadłeś zęby na naprawach samochodów to po co wogóle się pytasz o radę... ;) Powiem Ci,ze wcale nie musi kopcić na biało.
jaki test z butelka
poszukaj sobie w postach kolegi gimak,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!