Skocz do zawartości

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pomoc powodzianiom, pomoc dzieciom

Robak

Recommended Posts

Witam was wszystkich,

Z góry przepraszam że zwracam się do was z taką prośbą ale sprawa jest dużej wagi.

Szkoła Rolnicza w Grzybnie gdzie pracuje moja wspaniała małżonka, organizuje letni wypoczynek dla dzieci z terenów powodziowych.

Przyjeżdża do nas 40- cioro dzieci ze szkoły podstawowej z małej miejscowości Łubnice koło miejscowości Połaniec. Generalnie zebraliśmy pieniądze na wszystko brakuje nam tylko na jeden wyjazd do muzeum w Kórniku. zabrakło 200 zł na opłacenie autobusu, a nie chcielibyśmy już nadwyrężać uprzejmości dotychczasowych darczyńców.

strona szkoły organizatora http://zsr-grzybno.pl/

Nr Konta:

USUNIĘTO

W tytule proszę zaznaczyć "dla powodzian" po całości zbiórki przedstawiam na forum rozliczenie.

gojgien, dzięki

dziękuje pozostałym wpłacającym pamiętajcie nawet 1 zł może pomóc zorganizować czas dla dzieci

Kolonia ruszyła pełną parą pierwsze punkty programu zostały już zorganizowane z powodzeniem. rem.policja.gov.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=661&Itemid=19"]http://[ciach]rem.policja.gov.pl//index.php?...1&Itemid=19

Nadal czekamy na gesty dobrej woli pozostało 2 dni. Mamy 110 zł

Rozumiem wakacje ale jakby każdy z zarejestrowanych wpłacił 1 zł. to zebrała by się kwota na następne wakacje :!: Ludzie do dzieła - to dla dzieci. Chyba na tyle nas/was stać :!:

Aby nie było - ja dałem.

CareK, jeśli zadeklarujesz dokładną na 100% kwotę to założymy za ciebie Prosimy już nie wpłacać pieniędzy jeżeli Carek się zdecyduje to będzie ostatnia wpłata, ale założyliśmy już za kilku kolegów a konto nie studnia i powoli widać dno a to dopiero 6 lipca

Koledzy w dniu dzisiejszym wpłaciłem tą pierwszą część jaką zadeklarowali inni wpłacający poniżej dowód wpłaty

potwierdzeniewpaty.jpg

To kwotę którą zebrałem na zlocie plus to co za mnie założyłeś, wpłaciłem na podane konto - Robak - sprawdzaj.

Odbijesz się troszkę od tego dna :-) :-)

Prezes, cwaniak z miodkiem w uszach

Uroczystość dla sponsorów odbyła się 07.07.2010 czyli dzisiaj :-) i nasze forum dostało oto takie podziękowania złożone na ręce przedstawicielki forum mojej żonie (przekażę adminowi 17 lipca w Poznaniu) poniżej skany tych dokumentów.

post-263-1278432043_thumb.jpg

post-1-1278432043_thumb.jpg

post-1-1278432044_thumb.jpg

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!