Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

nawiew padl, czy wymiana dmuchawy tylko ze z


Rekomendowane odpowiedzi

witajcie

 

wiem, że tematów jest sporo, jednak większość wspomina o rezystorze (czy czymś takim, przepraszam jestem zupełnym laikiem)

 

a ja pojechałem do mechanika, zdjął w 2 minuty schowek i walnął ręką w tę dmuchawę na co ona zaskoczyła na pare sekund, wydając z siebie jakieś charczenie... diagnozą było "skończyły się szotki, do wymiany wiatrak" oraz "trzeba zdjąć całą deskę... dłuuugo i co za tym idzie drogo"

 

czy jest jakiś sposób na szybszą wymianę tego?

 

dodam jeszcze jak do tego doszło: podczas jazdy kilka razy manewrując pokrętłem dmuchawa raz dmuchała szybciej, raz wolniej, przy tym kilka razy charcząc jakby się zacierała czy coś... wyłączyłem, odczekałem, włączyłem 1 ok, 2 - ok, 3 - już nic tylko ciuchutko przestała pracować,

 

Nie wymieniałem od zakupy filtra p/pyłkowego, czyli rok czasu, nie wiem czy/kiedy ktoś wymieniał, więc jak słyszałem mogło to pomóc szybszemu się zużyciu dmuchawy, bo musiała mocniej pracować,

 

Jak sądzicie czy oprócz dmuchawy mogło coś jeszcze się spsuć?

Jakoś łatwiej można dmuchawę wymienić?

 

z góry dziękuję za pomoc

pozdrawiam

 

[ Dodano: 2010-07-16, 11:24 ]

a dodam, że klima manualna,

auto z 04 roku,

i nic nie śmierdziało w aucie, chyba że nieznacznie mogłem wtedy nie wyczuć bo mam katar...

 

[ Dodano: 2010-07-16, 11:34 ]

a jeszcze dodam, że nie mam pojęcia jakie to ph1 czy ph2, i nijak znaleźć tego nie mogę na forum... jeżeli się pomyliłem to proszę o poprawę, dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia jakie to ph1 czy ph2,

Na forum jest dokładna instrukcja obsługi i sa tam opisane modele. 2004 rok to phI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Na forum jest dokładna instrukcja obsługi i sa tam opisane modele. 2004 rok to phI.

To podaj link moderatorku.

 

Co za bezsens,po to tu jesteś żeby pomagać.

Dasz link raz i będzie z głowy , a nie przy każdym poście piszesz że temat już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poszukaj se, "użytkowniczku".

 

Bujaj się, nie jesteś tu od tego, żeby mówić jaką funkcję tu spełniam. Na 3 twoje posty, 2 z nich to prośba o podanie linku, bo leniowi nie chce się znaleźć tego, co na forum jest dostępne dla wszystkich. Wystarczy poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!