Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Luźnie wiszący przewód za lewym kołem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ściągnąłem lewe przednie koło, aby sprawdzić stan klocków hamulcowych. Zauważyłem luźnie wiszący przewód za amortyzatorem (był zaślepiony). Sprawdzałem za prawym kołem i tego przewodu nie było. Wiecie od czego on jest. Mam abs/esp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcindj, mowa jest o MII, w którym takiego czujnika nie ma. U mnie tez w którymś nadkolu jest takowy przewód z wtyczką. Instalacje od różnych wersji wyposażenia sa identyczne, więc jest to przewód od jakiegoś czujnika, który w tej wersji nie występuje. Czy auto ma fabryczne xenony? Może od czujnika wysokości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ksenonów. Wyposażenie jest bardzo dobre. Bodajże wersja Lux Privage. Dziś wymieniłem amortyzatory z przodu na gazowe. Zobaczymy jaka będzie różnica. Niestety pojawił się kolejny problem. Zaoważyłem , że mam pękniętą osłonę gumową na przegubie z prawej strony od skrzyni biegów :-( Co nieco się orientowałem z zakupem tej osłony i nigdzie jej nie ma. Na szrotach tylko całe półośki, a zamienników WOGÓLE nie ma. Tylko oryginał z ASO za 250 zł :shock: Nic dodać tylko się popłakać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

armitagetk, jest zamiennik tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać :mrgreen: Ja kupiłem tą osłonę za 45 zł z opaskami i smarem czyli cały komplet. Zamiennik jest od innego auta, ale niestety specjalista, który mi sprzedał tą osłonę nie chciał zdradzić tajemnicy i mu sie nie dziwię. Serwis ode mnie też chciał 250zł za tą gumę, ale, podkreślam ale, musiałbym zamówić i zapłacić za dwie sztuki, bo oni nie wiedza która będzie pasować :shock:

Jak będziesz potrzebował namiary to pisz do mnie pw, żeby tu nie robić offtopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam,

Mam pytanie odnośnie rurki, która idzie z przodu za nadkolem od strony kierowcy. Do czego służy i gdzie ma być wpięta. Ostatnio zauważyłem że od góry nie jest nigdzie wpięta, tylko leży kolo wlotu do filtra powietrza.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!