Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

przygasające oświetlenie deski rozdzielczej


Abhor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!Mam problem mianowicie jak uruchamiam silnik to przygasa mi wszystko na desce rozdzielczej wyświetlacz kilometrów bieżący stan licznika oraz zegarek praktycznie w dzień nic nie widać żeby zerknąć na zegarek muszę sporo się nachylić i wpatrywać to samo tyczy się wyświetlacza kilometrów jak i zegarów o co chodzi,spadek napięcia????Proszę o pomoc bo na elektryce się nie znam kompletnie.Pozdrawiam

 

[ Dodano: 2010-08-24, 10:21 ]

przygasa jak załanczam światła a nie jak zakęce silnikiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za nie wiedzę ale poprzednio miałem nissan i w tym miejscu miałem regulacje wysokości świateł Megi mam od 2 dni i wychodzą drobiazgi które mnie wpieniają!!!!

 

[ Dodano: 2010-08-24, 11:08 ]

to chyba mam ubogą wersje bo ja mam tylko regulacje świateł i nic więcej :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadasz regulacja intensywności oświetlenia to gdzie to jest jak jest he he he!Moja Megi stara jest z 1999r po Lifcie ale kupiona w Polskim salonie to pewnie biedna jest i nie ma takich bajerów...

 

[ Dodano: 2010-08-24, 11:28 ]

A mam pytanie jak mam powymieniać żarówki we wszystkim bo u mnie to nic nie świeci,regulacje nadmuchów,otwieranie szyb to akurat znalazłem na forum ale jak wymienić żarówkę odpiętych pasów jak się do tego zabrać,jak tu nie ma żadnych śrub tylko goły plastik wszędzie?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Abhor, na forum działa takie coś jak <piwko>, wpisujesz i dostajesz wyniki. Zapewniam Cię, że wszystko znajdziesz, a jak nie znajdziesz pytaj w odpowiednich działach.

Na Twoim miejscu zacząłbym od ściągnięcia sobie instrukcji (znajdziesz linki) i uważnego przestudiowania co tam jest napisane. Znajdziesz tam większość odpowiedzi na swoje pytania, nawet te, które jeszcze nie przyszły Ci do głowy. :oops:

 

Wracając do ściemniacza

1192239277_2

Jak na zdjęciu na przeciw lewego kolana kierowcy, są dwa pokrętła ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacol_696, już gdzieś to było omawiane, często wystarczy podłączyć tylko ściemniacz bo wiązka już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!