Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

przygasające oświetlenie deski rozdzielczej


Abhor

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie,ja mam wersje dla biedaków he he he więc nie mam ściemniacza.A co do przygasających zegarów to u mnie tak jest w mojej Megance a u żony czegoś takiego nie ma dlatego zacząłem ten temat,jak by było tak samo to znaczyło by że tak ma być i nie zawracał bym głowy!!!

 

[ Dodano: 2010-08-24, 22:49 ]

w nocy wszystko ładne i widoczne a za dnia jak mi to przygaśnie to nie widzę nawet czasu na zegarku nie wspomnę o wyświetlaczu kilometrów bo też słabiutko to wygląda!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dnia jak mi to przygaśnie to nie widzę nawet czasu na zegarku

To sprawdź żarówki, ale

nie wspomnę o wyświetlaczu kilometrów bo też słabiutko to wygląda

To mnie trochę dziwi, albo mamy inną definicję słabej widoczności <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednim użytkownikiem była kobieta która pchnęła to autko handlarzowi a ja go odkupiłem od gościa,tak więc wątpię żeby coś kombinowała bo praktycznie połowa żarówek jest do wymiany nawet tego nie zrobiła widać jej to nie przeszkadzało albo może nie wiedziała że znajdują się tam żarówki he he he.Dobra Panowie jak komuś coś wejdzie do głowy z tymi wyświetlaczami to będzie miło a jak nie to trudno trza będzie tak brykać.Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na szrocie albo na allegro całego panelu z regulacją położenia reflektorów i ściemniaczem i po prostu zamień, ewentualnie wsadź zamiast zworki jakiś potencjometr, trzeba by tylko zmierzyć rezystancje ściemniacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

Odkopie temat

Mam pytanie odnośnie zwory zamiast ściemniacza gdzie były montowane ?

Wyjąłem ściemniacz a oświetlenie deski itp działa nadal ze 100% mocą więc jest zwora (po włączeniu świateł lub uruchomieniu silnika zegary delikatnie przygasają) tylko pytanie gdzie ??

Czy muszę rozebrać całą deskę żeby sprawdzić przewody, czy jest jakiś inny sposób na sprawdzenie tego?

Czy ma ktoś jakieś wskazówki gdzie tej zwory szukać ?

 

Dodano: 09 lut 2012 - 17:51

ktoś ma jakiś pomysł żeby sprawdzić gdzie jest zwarcie, czy muszę rozbierać deskę i szukać po kablach ?

Edytowane przez pasek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego sie obawiałem ;(

no cóż jak będę wymieniał nagrzewnicę to posprawdzam jak nie zapomnę

 

Dodano: 10 lut 2012 - 19:27

jendak nie było tak źle ze zewrą :)

była tuż za wtyczką

Tylko mam pytanie czy ściemiacz tylko trochę ściemni podświetlenie zegarów i nawiewów czy powinien zupełnie ściemnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściemnia dość mocno ale nie tak, że podświetlenie się wyłącza.

U mnie ściemna widać różnicę ale żeby tak bardzo mocno to nie

Postaram się jutro nagrać filmik jak to u mnie działa

Całkiem zgasi

w pewnym momencie u mnie też wyłącza oświetlenie kompletnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!