Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault Megane II-Problem z wycieraczkami sz


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem właścicielem Renault Megane II 1,4 z 2003r i szukam pomocy.Mam problem z wycieraczkami szyby przedniej.Wycieraczki nie chcą pracować w trybie przerywanym, czasami pracują ale bardzo rzadko. Na biegu ciągłym średnim pracują ale czasami potrafią zatrzymać się na środku szyby i wtedy jedynie na najszybszym biegu pracują.Na najszybszym biegu pracują cały czas. Zdarzyło się dwa razy ,że wycieraczki odmówiły pracy całkowicie ale po czasie ruszały.

Co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to był Scenic I to powiedział bym, że to stycznik na silniczku wycieraczek (opcja :)) ale ponieważ jest to MII to dodam że przeglądnąłbym wtyczki na silniczku i sprawdził czy UHC nie jest zalane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja napisałem, że trzeba wymienić UHC :)

Zadałeś pytanie więc odpowiadam, zacznij od wtyczek, jak nie pomoże sprawdź silniczek.

A tak w ogóle masz pojęcie o samochodach? Jak nie to proponuję poszukać dobrego elektrotechnika samochodowego, powiedzieć jakie są objawy. Pewnie za jakąś 100-wę Ci to naprawi.

Dodam, że problem może też być przy przełączniku przy kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

mam identyczna sytuacje. TYLKO wymienilem uklad wycieraczek na inny (uzywany).pierwszy dzien chodzilo to bez zarzutu a nastepnego sytuacja sie powtorzyla jutro sprawdze pore pomyslow ktore zaowazylem w waszych wczesniejszych postach.jutro mam tez dostac od znajomego serwisowkie do megi ale dziwi mnie ze dwoch ukladach sa te same problemy.moze jest jakis pomysl.dodam ze jak wycieraczki (rozgrzeje) na trzecim trybie i po paru minutach wlącze na 1/2 problem znika.mam podejrzenie slabszego napiecia na 1/2 trybie. czekam na posty .pozdrawiam Maciej

 

Na forum używamy polskich znaków. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!