Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Skrzynia basowa, montaż?


brudijr

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki :) Jak się pojawią kolejne pytania to będziemy pytać :)

Ważna informacja:

"Przewód plusowy i minusowy MUSI być tego samego przekroju, bo przez nie płynie ten sam prąd"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabel plus najlepiej lewą storną auta czyli od ako przez uszczelkę z wiązką kabli na wysokości pedałów lewym progiem przednim tylnim pod siedzenie tam rozdzielacz najlepiej. Pod samym siedzeniem masa identycznej grubości jak plus najlepiej ten sam kabel tylko owinąć go czarną taśmą izolującą. Odkręcić u mnie klucz 17 mocowanie zacisków od pasów pod siedzeniem i ładnie oczkiem od kabla tam przymocowac masę i mocno dokręcić śrubę. Druga strona masy też najlepiej rozdzielacz. Najprostsza metoda przymocowania wzmacniacza to do oparcia tylnich siedzeń. Kable chincz wraz z kablem sterującym który powinien być razem z chinczem prowadzimy przez sam środek auta pod konsolą tunelem i wykładziną, na wysokości ręcznego najlepiej wsadzic je w jakąś plastikową rurkę by się nie przecierały gdy zaciągamy ręczny. Zaś kable od przednich głośników (mam nadzieję odseparowanych) :) ciągniemy prawą stroną czyli pasażera progami aż do wzmacniacza z tyłu. Dzięki temu sposobowi unikamy zakłóceń które występują w aucie :) dziękuję za uwagę Picuch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

picuch, to w sumie by się wszystko zgadzało. Ja mam przód podpięty pod radio, aż takim melomanem nie jestem :) Radyjko spokojnie daje radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabel plus najlepiej lewą storną auta czyli od ako przez uszczelkę

A jak ktoś ma aku z prawej 8-)

(to był żart :roll: )

 

Dzisiaj przeciągłem kabel zasilający. Za akumulatorem (po stronie pasażera) znajduje się wiązka z gumową obudówką, w której zrobiłem dziure i kabel przechodzi na styk, więc woda nie przejdzie :) Dalej kabel idzie progiem pod uszczelką do samego bagażnika. Minus dam do tylnej lampy, ale narazie czekam na bezpiecznik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Dobry wieczór jestem nowy na forum i mam do was Panowie znawcy pytanie : otoz jestem posiadaczem megane2001r coupe 1,6 benzyna niedawno zamontowałem w drzwi i tylnia półkę głośniki Alpine SXE-1325s na tylnia półkę i i w drzwi Alpine z tej samej serii tylko 16 cn, w podszybiu oryginalne tweetery, a więc chciałbym dodać skrzynkę do tego auta i moje pytanie jaka Panowie polecacie ? Za wszelkie rady/opinoe/wskazówki serdecznie dziękuję 

20190710_191619.jpg

20190721_225250.jpg

20190721_225243.jpg

Edytowane przez Siemankoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!