Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Spalanie - cykl mieszany.


Trocki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem nowym użytkownikiem forum (MEGANE II 1.9 dCi 120KM) . Chciałem was zapytać czy spalanie około 8 litrów w cyklu mieszanym to dużo przy dość spokojnej jeździe. Gdybym szalał na pewno dobiło by mi do 9. Kupiłem auto z myślą, że będzie oszczędne niestety tyle to mi benzyna paliła. Auto sprowadzone z Niemiec. Właściciel jak się okazało za bardzo o nie nie dbał. Sadze tak po samych filtrach! Syf jak diabli. Wymieniłem wszystko z myślą ze spalanie może trochę się zmniejszy. Niestety cały czas to samo. Samochód był na komputerze i nic nie pokazało. Proszę o konkretne wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj mi się wtryskiwacz zawiesił :) strzelał jak z karabinu. Byłem u mechanika wlał jakiś preparat do czyszczenia Vavoline i narazie jest ok. Kolego pawelp2008 wybacz ale na każdym forum znajdzie się jakiś fachowiec i zamiast pomóc to pisze "temat już był", "poszukaj w google" itp wysilił byś się i chociaż odesłał do jakiego linku. Są moderatorzy, admini i to ich zajęcie. Nie odbieraj chłopakom chleba. I następnym razie pisz na PW bez sensu pisać to w temacie, w którym nie ma się nic do powiedzenia. Czyli sprawa rozwiązana w jeden dzień 600 zł nówka na allegro BOSH'a, życie. Zresztą nic dziwnego skoro właściciel oszczędzał na filtrach. Pomagają coś te środki do czyszczenia wtryskiwaczy? Stosuje ktoś takie środki? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny temat o spalaniu :roll: Trocki, poszukaj jest tego dość sporo na forum.
w tej wypowiedzi daleko do "podania czegokolwiek na tacy". Tak czy inaczej, przyznaje z bólem szukałem znalazłem ale niestety nie umiałem odnieść się w żaden sposób do swojego auta. Kolegom bardzo dziękuje za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I następnym razie pisz na PW bez sensu pisać to w temacie, w którym nie ma się nic do powiedzenia
gdybyś pofatygował się i użył szukajki, to wiedziałbyś, czy mam, czy nie mam nic na ten temat do powiedzenia.
wysilił byś się i chociaż odesłał do jakiego linku
ja kolego w przeciwieństwie do Ciebie już się troszkę wysilam na tym forum. Ty natomiast już po dwóch dniach obecności wysilać się nie masz ochoty :)

pozdrawiam CięTrocki, ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!