Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Zaloguj się, aby obserwować  
wojtek_b

Megane II phI [Megane II CC] gdzie i jak antenę CB

Recommended Posts

Czy ktoś Was ma CB w Megane CC? Mam zestaw radio i antena w innym aucie i zastanawiam się, jak ją zamontować w CC. Plastikowo/szklany dach sugeruje, że tylko klapa bagażnika wchodzi w gre. Ale jak "przepchnąć" kabel? (oczywiście chodzi mi - przy zamkniętym dachu)

No tylnie klapa jest z tworzywa a nie z blechy więc tam również antena sie nie bedzie trzymac:/ najlepiej moim zdaniem inny montaż niż magnes. pozdro

cały czas jestem w kropce. Zastanawiam się nad montażem do klapy bagażnika uchwytem bagażnikowym, ale to by musiała być antena bezmasowa, bo z klapy rzeczywiście masy nie będzie... Nikt z Was nie ma CB w CC?

Ja widziałem Meganke CC z anteną magnetyczna założoną na dachu. :-) Nie otwieranym tylko tym na stałe nad przednią szybą. Spokojnie się tam zmieściła.

antena bezmasowa
są ale to nic dobrego, lepiej nie mieć wcale.

macie auto do dyspozycji to przemyślcie czy nie można przeciągnąć kabelka coby umasowić antenę, co prawda kabel to nie idealna przeciwwaga ale raczej zawsze będzie lepiej.

Ja widziałem Meganke CC z anteną magnetyczna założoną na dachu. :-) Nie otwieranym tylko tym na stałe nad przednią szybą. Spokojnie się tam zmieściła.

No tak, ale wtedy wygląda jak "jednorożec". Poza tym nie bardzo jest jak przepchnąć kabel... pomiędzy przednią szybą a dachem trochę się boję, nie chcę uszkodzić mechanizmu dachu. Jako że CC ma drzwi kończące się szybą, to między szybą a uszczelką też nie bardzo... Jestem powiem Wam w kropce. Mam jeszcze pomysł zamocowania anteny do maski... W wartburgu tak miałem radiową... :-)

pewnie idealnie byłoby zrobić to tak, jak forumowicz w tym wątku:

http://megane.com.pl/megane-ii-phi-instala...-ii-vt20979.htm

ale nie bardzo wiem skąd wykombinować taki uchwyt....