Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

najechałem na małą przeszkodę <szukaj> i mam pęknięty tylny zderzak przy prawym kole. planuję go naprawić we własnym zakresie, bo nie jest to na tyle poważne, aby kupować nowy. pytanie mam następujące - czy ktoś podpowie mi jak zdjąć zderzak (mam czujniki parkowania), może ktoś posiada jakiś manual? nie jestem pewny czy po zdjęciu nadkola uda mi się dobrze dojść do uszkodzenia. z góry dziękuję za pomoc <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

 

Czyżby nikt nie wiedział jak zdjąć tylni zderzak??

Chciałem założyć czujniki cofania do mojej megi grandtuour i własnie też się zastanawiam jak ściągnąć tylni zderzak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny czy w III jest tak samo jak w II ,Ale trzeba zdjąć tylne lampy tam są kołki trzymające zderzak od góry ,oraz odkręcić trzy (lub 4) śruby od dołu nie koniecznie z kanału , pociągnąc za końcówkę zderzaka ( są zaczepy po bokach),odłączyć zasilanie lamp oświetlenia tablicy rejestracyjnej i zderzak masz zdjęty ( tylko nie wiem jak masz prowadzone kable od czujników parkowania ,ale je trzeba odłączyć od centralki i wysunąć z karoserji zresztą zobaczysz sam) .Śruby od dołu to torxy .

Edytowane przez pit-men
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 lata później...

Ma ktoś moze opis/filmik/zdjecia /relacje jak zrzucic tylną dokładke do zderzaka ?

Czy trzeba zrzucic caly tylny zderzak zeby sciagnac ta nielakierowana dolna dokladke zderzaka ?

Ewentualnie czy tak samo sie sciaga jak przy Megane 2 ?

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Podbijam.

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Chcę samodzielnie wymienić środkowy i prawy tylny zderzak oraz nakładkę/blendę klapy bagażnika w meg3 grandtour.

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Pomożecie? ;)

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.9 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!