Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wymiana komputera UCH


Rekomendowane odpowiedzi

WITAM. mam do wymiany komputer uch w megance 1.9 dci lux dynamic. moj komputer nie wygasza mi zarsyu (obrazka) samochodu pośrodku na desce rozdzielczej i po killku dniach roaladowuje mi to akumulator. chce kupic używkę ale nie mam pojęcia jaki kupic, czym sie mam kierować . czy to musi byc UCH od danego modelu wyposażenia czy wystarczy jakikolwiek ... czy musi to wymieniać elektronik.. jest wiele postów na forum o tym ale tak konkretnie to nikt nie napisał o tym. pozdrawiam i licze na wasza pomoc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uch jest zapisany kod immo jak chcesz kupić używkę musisz go wyczyścić.Więc elektronik będzie potrzebny z doświadczeniem w renaultach

 

Być może w twoim padł jakiś przekaźnik dobry elektronik wymieni ci za parę zł

Edytowane przez pawelsonx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 10 miesięcy temu...

cięcie

to na pewno tak, ale mniej kłopotliwe dla mnie będzie naprawienie starego niż jeżdżenie i szukanie kogoś kto mi dopisze karty/immo

Regulamin pkt. 5.13 – cytowanie

Nie cytujemy postu w całości odpowiadając bezpośrednio pod nim. damiar

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięcie

padła jedna bramka logiczna, był problem z zakupem, wiec kupiłem drugi sterownik i zostanie przełożony ten element.

Regulamin pkt. 5.13 – cytowanie

Nie cytujemy postu w całości odpowiadając bezpośrednio pod nim. damiar

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pytanie w temacie-ostatnio zacząłem podejrzewać że moje UHC jest walnietę bo to ono chyba blokuje blokade kierownicy. Na próbe chciałem wymienic UHC tylko pytanie co trzeba przelutowac i czy mozna to zrobix w domowych warunkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Witam mam pytanie. Mam lekko zalany UCH pod kierownicą robiłem czyszczenie nawiewow. Chciałbym go wymontować. Czy jak się do niego dostanę. - wymontuje i odłączenie wtyczki to czy nie spowoduje mi to problemów. Chcę go tylko obejrzeć i zamontuje z powrotem na swoje miejsce. Czy po demontażu i późniejszym montażu będzie wszystko działać. Nic w zasadzie nie będę ruszał ewentualnie chce go przeczyszcić z wody. Np jakiś kontakt sprey do styków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!