Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czy stosujecie jakiś zamiennik LED zamiast standardowych P21W dla świateł dziennych


Rekomendowane odpowiedzi

Jak sie zamówi takie z Chin i odczeka z 3 tygodnie to zapłaci sie 50-70PLN za komplet... przeginają z cenami

http://www.aliexpress.com/wholesaleproduct/wholesaleProductDetail.htm?productId=640304205&productSubject=COB-LED-1156-12W-BA15S-BA15D-high-power-LED-light przy zakupie 10 sztuk wychodzi po 8 USD za sztukę z wysyłką

Edytowane przez Tytan555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Troszkę odnowić temat chciałbym. Może znów są jakieś nowe ciekawe zamienniki P21W które ktoś niedawno zamontował w swojej renówie ? Zamierzam zamienić zwykłą żarówkę na led. Czy ktoś konkretnie mógłby powiedzieć jakie najlepiej by było zamontować ledy: świecące na 180 stopni czy więcej żeby światło dzienne było dobrze widoczne? Ogólnie na rynku jest sporo różnego rodzaju żarówek led a na forum tak jednoznacznie nikt nie określił jaki zamiennik ledowy byłby najlepszy pod każdym względem. Jak ktoś niedawno bawił się w taką przekładkę i ma super efekt to bardzo proszę o kliknięcie z poradą... Nie chcę tuningować oświetlenia - chcę tylko intensywną dobrze widoczną białą barwę światła dziennego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zamontowałem sobie wczoraj cos takiego , zakupiłem z dx.com za 26USD wyglądają identycznie jak te co Maricn K ale mają CREE Q5 na przodzie a wygląda to jak poniżej, w dzień również widać

post-15883-0-83234000-1379575668_thumb.jpg

post-15883-0-60436000-1379575754_thumb.jpg

Edytowane przez Tytan555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Tytan 555 a możesz podrzucić nr SKU żarówek?

Numer SKU to chodzi o żarnik? Bardzo proszę o info bo nie jestem wtajemniczony...

tak zamontowałem sobie wczoraj cos takiego , zakupiłem z dx.com za 26USD wyglądają identycznie jak te co Maricn K ale mają CREE Q5 na przodzie a wygląda to jak poniżej, w dzień również widać

Efekt SUPER! Te 26USD to rozumiem 2 sztuki... :D

 

Dodano: 19 wrz 2013 - 21:11

Może coś takiego w cenie 55zł za sztukę: LED DRL DZIENNE 4x1.5 W Power BA15s P21W biała ?

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer SKU to chodzi o żarnik? Bardzo proszę o info bo nie jestem wtajemniczony...

Hej.

Nie nr SKU to inaczej mówiąc nr katalogowy. Gdy wejdziesz na stronę www.dx.com możesz omawiany nr SKU wklepać w wyszukiwarkę i od razu pokazuje Ci produkt o jakim się mówi:)

 

Dziękuję Tytan555 za informację.

Edytowane przez rzadki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer SKU to chodzi o żarnik? Bardzo proszę o info bo nie jestem wtajemniczony...

 

Efekt SUPER! Te 26USD to rozumiem 2 sztuki... :D

 

Dodano: 19 wrz 2013 - 21:11

Może coś takiego w cenie 55zł za sztukę: LED DRL DZIENNE 4x1.5 W Power BA15s P21W biała ?

 

Tak jak kolega napisał SKU to numer porduktu na DX.com

 

26.4 USD za 2 sztuki czyli około 80-85zł za 2 sztuki na allegro są po 180zł za komplet....

Edytowane przez Tytan555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wszystkim dziękuję za porady. Dziś zamontowałem "zestaw dwóch sztuk żarówek LED P21W Ba15s do jazdy dziennej dla samochodu Renault Megane III". Dokładny cytat ze sklepu sklepledowy.pl gdzie kupiłem. Za dwie sztuki zapłaciłem równe 100zł efekt intensywnego białego światła - wyglądają identycznie jak kolegi Tytan555 i identycznie tak świecą. Raz jeszcze wielkie dzięki i pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jak wam sie spisuja teraz te żarówki? Nie wypalają sie pojedynczo ledy SMD?

 

Przymierzam sie do zakupu takich, ale tak maks do 100zł za komplet. Jakie na chwile obecną polecacie? :(

 

A nie macie jakiś problemów z policją, jakiś niepotrzebnych kontroli/ nie czepiają się? :(

A co na przeglądzie mówią, jest to dozwolone? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie czepia. Z policją ostatnimi czasy styczności nie miałem, jedynie dmuchanie w alkomacik. Z początkiem grudnia byłem sprawdzić ustawienie świateł mijania na stacji diagnostycznej i sprowokowałem rozmowę na temat zamienników ledowych do świateł dziennych i pan diagnosta powiedział tylko że super mi to świeci. Moje żarówki mają po 5 diod (jedna na wprost i cztery po bokach) także światło emitowane jest bezpośrednio na wprost jak również na odbłyśnik co daje bardzo ładny efekt optyczny, a przede wszystkim świeci cały klosz światła dziennego. Światła są widoczne z daleka. Oczywiście oświetlenie nikogo nie oślepia. Spokojnie montuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!