Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czy stosujecie jakiś zamiennik LED zamiast standardowych P21W dla świateł dziennych


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, nie wspomniano. Fakt, zapomniałem dodać że bez homologacji. Ale... No właśnie, ale : kto z szukających odpowiednich żarówek będzie na to patrzył, nie palą odbłyśnika, są jedynie światłami dziennymi, są wytrzymałe, wyraźnie jasne w dzień. No i na koniec pytanie, kupując p21w ktoś z was kiedykolwiek zerknał na homologację? No właśnie... Ja polecam tę osram, podpisuję się pod ich jakością wszystkimi kończynami

 

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Dnia 29.04.2016 o 17:09, kacper69 napisał:

Ja próbowałem tych:

http://allegro.pl/cieply-led-ba15s-50-smd-p21w-ciepla-gratis-fv23-i6050480486.html

Bardzo fajnie świecą, a w Meganie ważne jest aby to światło z żarówek do jazdy dziennej było skupione na wprost , a nie na boki.

A te żarówki co podał fabi55 mają mało LEDów na czole żarówki.

No i cena tych ledów jest porażająca , tym bardziej że o homologacji i gwarancji ani słowa.

I dodatkowo kolor zimny światła prowokuje policję do kontroli, ja polecam kolor ciepły, który jest bardzo zbliżony do koloru typowych żarówek żarnikowych.

Witam kolego czy twoje ledy w dziennych z linka aukcji którą podałeś dalej świecą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pod koniec października zakupiłem auto i światła dzienne LED nie mrugały. Od jakiegoś miesiąca zaczęły się z nimi małe problemy, a teraz mam prawdziwą dyskotekę i zamiast dziennych używam mijania :-) Pytanie jest takie: jakie żarówki dokładnie kupić, aby zachować efekt jak na zdjęciu poniżej i żeby wytrzymały jak najdłużej? Jeśli nie żarówki LED, to jakie zwykłe zamontować? Nie chcę dwa razy lamp rozk ręcać i jeździć do sklepu z przymiarką ;) 

20170927_185037a.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tempefatura w kloszu zabija ledy. Kilka kompletów takich żarówek zmieniałem. Najtrwalsze są na przetwornicy. Ale u mnie zakłócały radio. Spróbuj tych osram. W firmowych powinno być lepiej. Tylko czy strumień będzie wystarczający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie były chwalone te ledy: http://sklep.motohid.pl/pl/p/BA15s-1156-15xSMD-Samsung-LENS-15W-biala-4700k/669 

Niestety ich cena mnie przeraża, a też nie wiem ile wytrzymają. Jakie zwykłe żarówki zamiast LEDów założyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

@Adamos26

Jesteś pewien, że BAY15d? Pytam bo u mnie w phI jest BA15s... Także niech się ktoś nie rozpędzi z zakupem.

 

Co do samej idei ledów w dziennych też nie jestem przekonany. Zobaczcie na to porównanie:

 

Fajnie mieć białe światła, ale jak ktoś z naprzeciwka zacznie wyprzedzać i wyjeżdża Ci na czołówkę bo cię nie widzi... to trochę mniej fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja również stosuje i polecam do jazdy dziennej żarówki led osram już 2 rok ponad 20 tys km dzień w dzień jeżdżone auto i żadna nie mruga świeci jak dopiero z pudełka wyjęta.

niby 4300k a na stacji diagnosta się nie czepia czy policja parę razy zatrzymała na trzeźwość i słowa nie powiedziała, oni myślą ze te auta  to po prostu mają ledowe do jazdy dziennej czy co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, też już od kilku lat, te zwykłe wypalają kostki i później trzeba kombinować. Fakt, zdarza się, że od czasu do czasu przy słonecznej pogodzie kierowcy pokazują co bym włączył dzienne, ale oczywiście przy takiej widoczności żadnego zagrożenia to nie powoduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!